Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretem a férjem!voltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem a férjem!voltatok hasonló szituba?

Figyelt kérdés
Lassan 12 éve vagyunk házasok, elötte már 6 éve együtt voltunk. Van 2 gyerek. És az utóbbi időbe fél évben kezdem azt érezni hogy egyáltalán nem szeretem a férjem. Rá nézni nem tudok. És nem tudom mi az oka. Egész eddig minden oké volt, nagyon jól megvagyunk. Mindent megad nekem. De egyszerűen nem akarok rá nézni peddig nem bántott még semmivel. De elhagyni se akarom. És nem az anyagi miatt mert elég jól keresek én is szóval nem szenvednék pénzhiányba ha itt hagynám. Csak nem lennék rá képes itt hagyni. Csak úgy veszne a semmibe az a 18 év együttlét.
2022. okt. 13. 17:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
35%
A legtöbb nő így van ezzel.
2022. okt. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
14%
nők
2022. okt. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Jaja, mert olyat nem hallottunk még, hogy egy férfi elhagyja a családját. :))
2022. okt. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Elváltam.
2022. okt. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a kérdés? Élj így tovább boldogságban :D
2022. okt. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
37%
Így tervezzen az ember jövőt párkapcsolatban. Az egyik fél azt hiszi hogy minden okés a másik meg fejben már eldöntötte hogy neki minden szar de ezt persze titkolja a másik fél elől(nehogy véletlenül meg lehessen beszélni a problémákat) hogy majd egy szépnek nem nevezhetó napon borítson mindent. Addigra már képben lesz egy harmadik aki a megmentő szerepében kihasználja a helyzetet. Kérdező neked mondhatunk bármit te már eldöntötted hogy te nem szereted a férjedet ez pedig nem fog megváltozni semmitől.
2022. okt. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
66%
Én így vagyok a feleségemmel.47f
2022. okt. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
21%
Tipikus nő. Ha mindene megvan nincs semmi problémája, akkor rátámad a férjére.
2022. okt. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%
8: Akkor a 7-es meg tipikus férfi? :))) Nem ezen múlik...
2022. okt. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
12%

#9

Nem, nem.

#7 egy sörhasú puhapucás lehet.

DE a nők valóban férjükre támadnak, ha túl jó a dolguk.

2022. okt. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!