Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális egy friss kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális egy friss kapcsolatban?

Figyelt kérdés

8 hete vagyok együtt a barátnőmmel, és eddig minden teljesen tökéletes. Mint a mesékben, sosem éreztem ilyet. Azt hiszem hogy ő is a teljes szívéből szeret.


Viszont 3 hete megtörtént az első red flag sajnos. Elmentünk edzeni egyet közösen, én vállaztam, ő pedig az egyik lábgépen volt. Befoglalta a gépet, majd nemsokkal rá odament hozzá beszállni egy csávó, tehát ketten csinálták már felváltva. Mivel ketten voltak ott, elkezdtek beszélgetni. Távolról néztem őket, és tök jól kijöttek. Odamentem hozzá párszor, de tök kínosan éreztem magam, ilyen "megzavartam a beszélgetésüket" érzés öntött el akárhányszor odamentem hozzá. Ő is odajött hozzám 2x de utána elfeledkezett rólam. A vége felé meg olyan jól kijöttek a csávóval, hogy már ő segített neki meg figyelt rá a végrehajtás közben, utána meg a csávó nézte a csajomat mindenféle pózokban, ahogy csinálja a gyakorlatokat, hogy helyes-e mert a barátnőm megkérte rá...


Akkor nagyon felb*szott a helyzet, legszívesebben belemásztam volna a gyerek képébe, de nem akartam jelenetet csinálni, meg féltékenységi rohamot kapni, úgyhogy hagytam a fenébe, elmentem a terem másik végébe, és kb. vártam hogy mikor tudok szakítani vele...

Na de mindegy, azóta ugye eltelt 3 hét, és nem volt semmi ehhez hasonló hálistennek. Viszont ez az eset azóta bennem él tüskeként, és totál bizonytalan vagyok vele szemben. Nemtudom mit csináljak. Valszeg holnap leülök vele beszélgetni erről. Mert máshogy én ezt nemtudom tovább csinálni.



2022. okt. 15. 01:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Hát te nem vagy normális, az biztos. Azt hitted, innentől mással már nem fog beszélgetni?
2022. okt. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Ilyen konditerembe járkáló izomagy emberként sajnos muszáj felfognod, hogy az egyetlen mérce a test és a centiméterek. Ha a pasasnak akár 3 mikrométerrel nagyobb a bicepsze, mint neked, akkor a csajod teljesen jogosan cserél le rá. Normális őőő izééé nem izomagy embereknél a személyiség számít, de hát nálatok ez nem így van, vedd tudomásul.
2022. okt. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
80%
Szerintem jogos a kiakadás, de szerintem nem 3 hét múlva kellene erről beszélni, hanem akkor kellett volna, vagy legalább azután, miután végeztetek. Én először akkor szóltam volna, amikor ott vannak, még normális hangnemben, hogy nem kéne, aztán ha nem ért a szóból, akkor keményebben. Ha akkor se, akkor meg viszlát, legyen vele boldog, nekem ez nem hiányzik.
2022. okt. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Hát, ezeknek a gyúrósoknak tényleg nincs sok eszük, úgy látszik...
2022. okt. 15. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Az nem lehet, hogy ismerték egymást régebbről, és semmi sincs köztük, csak évek óta edzés és gyakran voltak ott ugyanabban az időben?

Én úszni járok kb 30 éve, de a második férjemmel csak 18 éve házasodtunk össze - az usziban viszont mindenki ismeri a másikat, a férjem volt az "új". És az. hogy én beszélgettem a már 10 éve ismerősökkel, és jókat nevettünk, az nem jelentette azt, hogy volt valami köztünk. Egyszerűen csak ismertük egymást, ennyi. (azóta persze már a férjem is az uszi törzstagja :D

Szerintem, ha van "red flag", akkor az te vagy. Aki egy ilyen után elkezd féltékenykedni... én menekülnék.

2022. okt. 15. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Nem a sztori a Red fleg, hanem a nem létező kommunikációd. Tök jó hogy megerősítést és igazságosztást vársz tőlünk (nem), viszont az hogy annyira sem tiszteled a párod, hogy meghallgasd mielőtt ítélkezel, elég nagy probléma.

Nézzük a lehetséges forgatókönyvet: elmondod normális hangnemben, nem féltékenykedve, hogy semmi bajod azzal ha mással is beszélget/ időt tölt rajtad kívül, véletlen sem akarsz rátelepedni, de kicsit rosszul esett hogy veled ment oda, és mégis mikor beszélgetni akartál olyan érzés volt mintha zavarnál. Nem értetted a helyzetet hogy mi miért történt, és mielőtt elkezdenék spekulálgatni, szeretnéd meghallgatni őt is.

Na most ebben mi a ciki? Hidd el, jobb mint 3 hétig őrlődni.

Sőt, mondok jobbat, még most is rákérdezhetsz. Csak eléteszed hogy "tudom hogy régen történt, de valahogy nem tudok rajta túllépni mert tüskéket hagyott bennem. Tudod, múltkor voltunk edzeni..."

K.O.M.M.U.N.I.K.Á.C.I.Ó

2022. okt. 15. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan három héttel később akarsz elkezdeni ezen problémázni?
2022. okt. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, hogy nem bízol benne és nem tudtok beszélni a problémákról.
2022. okt. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

Ha a párommal megyek edzeni és segítségre van szükségem, akkor evidens, hogy a párom segítségét kérem.


#1 Más dolog szót váltani valakivel, meg más végigcsinálni egy edzést mással úgy, hogy közben ott a párom is.


Kérdező, a felvetés jogos, hogy már az edzés után beszélned kellett volna pároddal erről. Így furcsa lesz kicsit, de mindenképpen tedd meg. Egy tüske okozta seb kezeletlenül fekéllyé változik.

2022. okt. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

Magyarul egy egyhónapos kapcsolatban már korlátoznád őt, hogy nem beszélgethet mással, mert...


Felejtős. Én is beszélgetek ismerősökkel, és hogyha ez az alig négyhete ismert randipartneremnek nem tetszene, nem találkoznánk többet.

2022. okt. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!