Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm meglátta az étterem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm meglátta az étteremben a régi exét és emiatt kellett elmennünk. Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés
Ez még 2 napja volt. Azóta szakítottam vele, de azóta is irkál, hogy tulreagaltam és bocsássak meg neki és nem értem a lényeget. Észre vette az exét és ideges volt, hogy meglátta és azt mondta menjünk el onnan mert, hogy nem akar vele egy helyen lenni + a pali figyelte őt. Én kiakadtam és össze vesztem vele mert én nekem fel se tűnne ha ott lenne a régi barátnőm. Szerintetek?

2022. okt. 16. 18:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Én se tudnék maradni, szerintem kellemetlen szituáció.
2022. okt. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
30%

Én meg veled értek egyet kérdező. Jól tetted, hogy szakítottál vele.

Az étterem nyilvános hely, ráadásul jóval nagyobb annál, mint mondjuk egy lakás nappalija. Aki ott nem tud elviselni egy számára valamilyen okból kellemetlen ismerőst, az olyan hiperérzékeny, hogy köszönöm szépen, én nem bajlódnék vele.

Hidd el, sok később kellemetlenségtől megkímélted magad! Aki ebben ilyen érzékeny, az sok másban is az lenne, és majd nem győznél igazodni az aktuális "kerülendő dolgaihoz".

2022. okt. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
22%
Igazad van.
2022. okt. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ, ténylegesen hogy reagált. Alapvetően ha a pasas még bámulta is, akkor érthető, hogy le akart lépni. Ki akar úgy randizni, hogy a fütyikalap exe szuggerálja? Kényelmetlen. Bámulja az édesanyját.

Ha viszont attól a pillanattól, mikor meglátta, úgy drámázott, mint akiben régi érzések kavarognak, amiken még mindig nem tudott túllépni, akkor viszont az jogos, hogy dobtad.

2022. okt. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
43%
Jogosan akadtál ki, ha annyira nem érdekli az exe miért csinálta ezt? Én simán oda köszöntem volna aztán nyugodtan leültem volna enni, kit érdekel?
2022. okt. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Ennyiből szerintem nem lehet megmondani. Nem mindegy milyen volt a kapcsolatuk, miért szakítottak. Ha tényleg bámulta a csávó, akkor megértem, hogy nem akart maradni. Én se tudnék nyugodtan enni úgy, hogy valaki bámul, ráadásul olyan valaki akit nem is kedvelek, vagy rosszabb.
2022. okt. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Ha egy ilyen miatt egyből szakítottál, akkor annyit is ért a kapcsolat. Ha az én párom csinálná ezt, megbeszélném vele, de nem szakítanék instant.
2022. okt. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem. Téged most az zavar, hogy utálja az exét?
2022. okt. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ha annyira tultette magát akkor nem kellett volna foglalkozni vele
2022. okt. 16. 19:00
 10/18 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is van olyan exem, aki már rég nem érdekel, de ha a közelbe van kerülöm, mert azt is szégyellem, h ismertem.
2022. okt. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!