Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékennyé akar tenni? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékennyé akar tenni? Vagy nem miattam csinálja, netán azt élvezi ha szenvedek?

Figyelt kérdés

exemmel több mint fél éve szakítottunk , ő dobott de állítólag akkor is szeretett csak már nem bírta a hisztiimet elviselni. most újra barátnője van , és a kapcsolatuk második napján már tudatta is velem pedig alig beszelünk , meg azután nap is valamiért hívtam de lerázott azzal hogy a barátnőjével van , később beszelünk (persze este megkeresett és órákig cseteltunk).

azzal hogy új kapcsolatára felhívja a figyelmemet azt hiszi nekem még ő kell és csak gonoszdságbol akar fájdalmat okozni ( magam is meglepődtem mennyire hidegen hagyott)? vagy még most is számítok neki és féltékennyé akar tenni ? vagy abszolult közömbös? 20/lés a pasi 24/f


2010. szept. 27. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Le akar koptatni, de hiányzik neki a szex.. Férfi logika. Amúgy meg, ha valaki szerelmes, nem dobja ki a másikat azért, mert 'hisztis'. A szerelem az, amikor elfogadjuk a másikat úgy, ahogy van.

És neked azóta nem is volt senkid? Ideje lenne új életet kezdeni, és nem foglalkozni a múlttal...

2010. szept. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem, nem volt senkim , válogatok meg nagyon szerelmes voltam és míg minimálisan bennem él még addig nem akarok új kapcsolatot mert az uj pasit csak becsapnám.

ja sexre meg ott a jelenlegi nője , ha már ugy bedicsekedett nekem vele

2010. szept. 27. 17:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintme nem szeretett már téged és tényleg féltékennyé akar tenni. Ez a bosszúja úgymond.


A másikat el kell fogadni, de van egy határ. A felesleges hisztit senki nem szereti, legalábbis normális ember nem. Van elég gnod az életben anélkül is (már ha valaki élni akar és nem csak dolgozni, meg a párján lógni célok nélkül).

2010. szept. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát az én férfi logikám azt diktálja hogy: nekem barátnőm van de csak azért mondom hogy tudassam veled hogy tovább léptem, tedd te is ezt. sok szerencsét a fiúkhoz"


de lehet hogy ez csak az én véleményem


16/F

2010. szept. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
18:01 na igen gond az életben , azért voltam hisztis mert hószú hónapokig munka nélkül ült otthon , se tanulás se munka és még az udvarlását is nekem kellett megoldani , mint férfiból és egy társból teljesen kiábrándultam , én dolgoztam és még ő volt felháborodva ha munka közben dolgoztam és nem vele cseteltem , higgyétek meg nem őt siratom álmatlan éjszakáimon , de akkor ennek ellenére is szerettem
2010. szept. 27. 18:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért kell kombinálni??? :D ha több lehetőség tűnikfel,hogy ezért csinálja VAGY ne zárjuk ki hogy Ezért is csinálhatja... semmi értelme dillemmázni :)) Kérdezd meg tőle! meg hát felnőttek vagytok... :)
2010. szept. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tuti hazudna, már csak büszkeségből is . azért kérdezem itt mert hasonlókorú férfiak hátha tudják rá a választ
2010. szept. 28. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!