Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én már nem bírom tovább,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már nem bírom tovább, állandóan csak szenvedek, fáj mindenem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szememen szürke hályog alakult ki. Mindez azért, mert nem bírok bele törődni a volt barátom elvesztésébe. Szakított velem, én még mindig ugyanúgy szeretem. Nem tudok belőle erőszakkal kiszeretni, és már 1 éve szenvedek. Teljesen üres az életem. :( Minden rá emlékeztetet, egy településen élünk, az ismerőseink közösek, stb stb..
2011. okt. 27. 21:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
foglald el magad új dolgokkal, szerezz új barátokat
2011. okt. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha nem a kötéllel vagy ciánnal akarsz összeházasodni, keresd fel a hozzád legközelebb eső tavat, feküdj bele a vízbe és döntsd el, visszamész-e a partra vagy sem. Vissza akarsz majd menni, és ezután visszamész az életbe is.
2011. okt. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Pedig valahogy meg kell próbálnod... "Nem gondolok rá, majd gondolok rá holnap" Ismételgesd amikor eszedbe jut... Foglald el magad mindig, menj a városba, vásárolj, mindig legyen mit csinálnod, ne nagyon ülj egyedül és próbálj meg mással ismerkedni... :S Nehogy komolyra forduljon a dolog :S
2011. okt. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 xyzkds válasza:

szia!

hasonlóképpen vagyok, és elbeszélgetnék veled!

ha érdekel, küldj privi-ben msn címet

2011. okt. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nehéz, de fogadd el, hogy nincs közös jövőtök. Ez segít abban, hogy túllépj rajta. Erő kell hozzá és kitartás.


Amíg a szép dolgokra emlékszel csak vele kapcsolatban, akkor ezek az emlékek mindig hozzáláncolnak. Emlékezz a rossz pillanatokra is!


Idő kell, míg elengeded és újra "szabad" leszel. Türelem.

2011. okt. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Én türelmes vagyok, de hogy 1 éve alatt nem sikerült túllépnem úgy, hogy mindent megpróbáltam, azért eléggé aggasztó, nem?
2011. okt. 27. 22:31
 7/14 anonim ***** válasza:
Nagyon is aggasztó, ezért próbáld ki amit javasoltam.
2011. okt. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Walk With Me ***** válasza:

Aggasztó, de ne pazarolj rá ennyi időt és energiát, mert nem visz előrébb! Én is voltam hasonló helyzetben, de szerencsére észhez tértem pár hónap után. Tudom, hogy nagyon nehéz, de erősnek kell lenni.


Ha szeretnél mélyrehatóbban beszélgetni erről, akkor nyugodtan írj egy privit.

2011. okt. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 napietus ***** válasza:

ez nagyon aggasztó, főleg, hogy már feltetted ezt a kérdést, és ott is kaptál egy csomó választ. figyelj, ez nagyon gáz, a szemedet megműteni egy rutineljárás, de amúgy hosszadalmas lesz téged kikezelni. viszont ha el sem kezded, soha nem érsz a végére, szóval irány az orvos!


amúgy hogyan alakul ki szürkehályog pszichoszomatikusan? tleg érdekel, mert ilyenről még nem hallottam.

2011. okt. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
51%

Annyira együtt érzek veled! :( Amióta szakítottunk a barátommal, szinte megszűntem létezni.. Olyan mintha elvette volna a lelkem egy részét, üres vagyok, magányos, nincs életritmusom, egyik napról a másikra élek, de ami a legrosszabb, hogy én sem tudtam feldolgozni és bulimiás lettem. A mai napig küzdök ezzel a betegséggel.. Megtanultam vele élni, mert jobban bírom a fizikai fájdalmat mint a lelki terheket. Szeretnék meggyógyulni, de a családom elé se merek odaállni hogy ezt bevalljam nekik, plusz félek hogy kórházi kezelést kapnék a tüneteim alapján.

Erőt és kitartást, és vidd véghez amit nekem eddig nem sikerült! :/

2011. okt. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!