Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Grmisi kérdése:

Miért kell egy kapcsolatban élő nőnek 7 gmail fiók ??

Figyelt kérdés

Nem vicc!a feleségem számítógépén 7 gmail,és microsoft fiók van.mind ő használja...sokszor volt már komoly vitánk ebből mert nekem ez nem tetszik gyanakszom ..azt mondja hogy nem vagyok normális,és túlgondolom.csak a régi dolgaira van szüksége azért használja őket.Ha melléülök és nézem,csak kattingat értelmetlenül,és kilép..nagy veszekedések után kitörli őket,de volt olyan hogy összetörte a laptopját amikor bele akartam nézni...de most ismét ott van a gépén minden,és hol ebbe,hol abba a fiókban ugrál.


Véleményetekre vagyok kíváncsi.

A válaszokat megköszönöm.



2022. okt. 20. 00:10
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
51%

Megcsal.

Egyértelmű.

2022. okt. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
87%
"de volt olyan hogy összetörte a laptopját amikor bele akartam nézni..." LOL Hát valami nagy tika van, az biztos. Nem biztos, hog megcsalás, lehet valami illegális is.
2022. okt. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
86%

7


1.: privát


2.: vásárlós, bankolós, ügyintézős,


3.: melós


4.: csajozós/pasizós


5.: regisztrálós, oldalakhoz


6.: ?


7.: ?


Még én sem tudok 7 fiókot felhasználni.

2022. okt. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
88%

de volt olyan hogy összetörte a laptopját amikor bele akartam nézni..


Még kérdés? Na te se vennéd észre azt se ha az orrod előtt dugna mással.

2022. okt. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
20%
Mi közöd van ahhoz, hogy hány fiókja van? Ha az èn fèrjem lennèl, már règ valagba rúgtalak volna.
2022. okt. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
77%

Nekem van 2 gmail fiókom

- egy amit még gyerekként csináltam, és ahol be lehet jelentkezni google fiókkal, ott majdhogynem mindenhova azzal jelentkezek be

- egy amit tiniként/fiatal felnőttként csináltam, mert égőnek találtam az eredeti gmail címemet, de ezt valamiért jóval kevesebbet használom


van 2 citromailem amiket még mindig szoktam néha nézegetni, szintén gyerekkoromból;

- az egyiket használtam egy időben minden random weboldalra. ezt az email címet ezek miatt a weboldalak miatt tartom meg; ha elfelejtem a jelszót valahol, akkor ide küldik.

- van egy citromailem a teljes nevemmel; réges régen ezt használtam "hivatalos"/iskolai dolgokra. Nem törlöm, mert már nem tudom hogy kinek adtam meg, szóval ki tudja, lehet egyszer jön rá valami


Van 5-7 windowslive/outlook fiókom

- az első a gyerekkori citromailem utódja, manapság azzal regisztrálok mindenhova, ezt adom meg ha a neten vásárolok, stb

- a második egy többé-kevésbé komolyabb emailcím volt, ha kérdezte valaki hogy mi az emailem, akkor azt adtam meg, viszont voltam olyan hülye hogy ezzel is regisztráltam néhány oldalra, aztán az egyikről kiszivárgott, és most tele van spammal, viszont túl paranoid vagyok hogy töröljem, mert megint; egy csomó helyen ezt adtam meg

- van egy outlook címem ami az előző, kiszivárgott cím utódja

- van három windowslive címem mert volt egy oldal ahol sok fiókot akartam csinálni ¯\_(ツ)_/¯

- és végül van egy outlook fiókom, amit csak azért csináltam, mert anyukám néha megkér, hogy a nevében küldjek el az ismerőseinek dolgokat


Szóval... Ilyenkor nem feltétlenül kell fosni. Vannak emberek akik akkor sem tudnak összeszedettek lenni ilyen téren, ha az életük múlna rajta.

Aztán meg egy szeretőhöz minek 7 gmail?😭 Még annak se lenne értelme ha 7 szeretője lenne, és mindegyiknek külön fiókot csinálna.


A leírásod alapján az meg fura, ha valaki csak úgy leül mellém, és nézi, hogy mit csinálok a laptopomon. Még akkor is, ha ez az illető a párom. Én sem tudnék természetesen viselkedni, pláne ha folyamatos vitatéma köztünk a seregnyi felesleges emailcímem. Kattintgatnék össze-vissza...


Viszont nem mondom azt, hogy 100% hogy nem csal meg (hiszen ki tudja..?) Ha viszont nyomozni akarsz, akkor talán eredményesebb lenne más nyomon elindulni.

2022. okt. 20. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
91%
Nekem két fiókom van. Az egyik a rendes a másik pedig arra van hogy regisztráljak ha kell mert igazából utalom a sok reklámot. Inkább jöjjön a kamu emailre.
2022. okt. 20. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is 7 van. De ezek üzletiek. Nem gmailes is van kb 10.
2022. okt. 20. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 NTBS ***** válasza:
74%
Megkérdezed, de tényleg gyanús.
2022. okt. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
24%

Kamuszag van .

Van olyen ember MA a vilagon , akinek nem jelszora nyilik a szamitogepe ?

Honnet es hogyan latod azt , hogy valakinek hany gmail regisztracioja van ?

Kamu

2022. okt. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!