Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj ez? Van közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj ez? Van közös gyerekünk a párommal, és szeretnénk menni nyaralni, és neki van egy gyereke az előző házasságából 13 éves, ha esetleg nem visszük az ő gyerekét nyaralni az miért baj?

Figyelt kérdés
Néha van amikor egy pár napra megyünk nyaralni, és nem szeretném ha mindig a volt feleséggel kell egyeztetni hogy a gyerek mikor ér rá, és mikor tudunk menni nyaralni, nem minden nyaralás van az ő közös gyerekekük nélkül, de néha úgy jön ki a lépés, engem nem zavar ha jön a közös gyerekük mert én szeretem a gyereket, de én nem mindig tudok úgy szabadságot kivenni, és mindig ehhez alkalmazkodni, tényleg én vagyok a gonosz? Az ex feleség szerint mindig kéne vinni a gyereket magunkkal minden nyaralásra, nálatok ez hogy van? A párom nem zavarja ha 3-an mennénk programozni, de mi sokszor vigyázunk a közös gyerekükre ha kettesben mennek az feleség és a párja nyaralni, de nekünk 1 éves a babánk és én nem tudom őt kire bízni még ezért jön velünk mindenhova

2022. okt. 20. 12:59
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
83%
Férjed szeretné vinni a saját gyerekét?
2022. okt. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
30%
Én sem vinném, buta vagy ha viszem. Mondd meg a férjednek hogy ha majd az exnő elviszi a te gyerekedet nyaralni akkor te is elviszed az övét, addig nem!
2022. okt. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
57%
2-es neked biztos nincs gyereked. Remélhetőleg nem is lesz.
2022. okt. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
74%

De jol eshet a nem kozos gyereknek ez!

Megforditom a masodik kommentjet: akkor menjenek az elso gyerek nelkul nyaralni, ha van, amikor az apa csak az elso gyerekkel kettesben megy.

2022. okt. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk jönnek a gyerekek is. Az én lányom is, az ő fia is.

Pluszban szokott lenni egy 2 3 napos nyaralás, ahova viszont nem viszünk gyereket.

2022. okt. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ahogy 5-ösnél. Férjem 2 gyereke és én fiam is együtt nyaralunk öten, illetve csak ketten el szoktunk menni pár napra.
2022. okt. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
21%
4, Igen, akkor inkább az apa csak menjen kettesben a gyerekével, de ne a közös kasszából! Ha nekem egy forintom nincs benne akkor menjen, de velem és az én pénzem nem teszi a lábát az biztos! Majd ha az exnő is költött az én gyerekemre! Enni is csak akkor kaphatna nálam ha az én gyerekem is kapna az exnőtől, ellenkező esetben jöjjön ebéd után és menjen vacsora elött.
2022. okt. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Van apás programjuk külön, és elég sok is, mert én mikor hétvégén a babával pihenek és alszok, addig ők mennek programozni, és mikor itt a gyerek két hetente ez így szokott lenni
2022. okt. 20. 13:17
 9/30 anonim ***** válasza:
18%
Nagyon helyes, a babát ne is engedd a közelébe.
2022. okt. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
89%

Én se vinném mindig, de ezt nem úgy kéne kommunikálni, mint ahogy 2-es írja.

Én úgy csinálnám, hogy legyen egy nyári családi nyaralás, ahol lehetőleg ott lenne a 13 éves gyerek is. De ezen felül az egyévessel néhány 2-4 napos nyaralást is csinálnék, ahol kifejezetten nem vinnénk a másik gyereket.

Ott a program maximálisan az egyévesre lenne szabva, mert ugye azért ennek a két gyereknek nagyon messze vannak az igényei nyaralás terén. Ezeket pl. lehetne iskolaidőben munkanapon csinálni, férjed venne ki szabadságot, neked és a babátoknak meg úgyis mindegy. Akkor föl se merülhetne, hogy a volt feleséggel bármiről is egyeztetni kéne.

Ugyanakkor legyen arra is lehetőség, hogy a 13 éves gyerek az apjával kettesben elmehessen ide-oda, akár több napra is. Ezt viszont te fogadd el.

Egy 13 éves gyerek kapcsán egyébként már ne a volt feleség akarjon ilyenekben véleményt mondani. Ha a gyerek akar jönni veletek, vigyétek, ha nem akar, ne erőltessétek. Azt nyilván ő is megérti, hogy az egyévesnek más való, mint neki, és ha együtt (négyesben) mentek, valamilyen szinten kompromisszumot kell kötnötök.

2022. okt. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!