Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmnek nemrég halt meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek nemrég halt meg a 13 éves kutyája, és azóta nagyon rosszul van, teljesen bezárkózott. Többi lent?

Figyelt kérdés
8 napja halt meg a 13 éves kutyája, azóta alig szól hozzám, dolgozni sem jár be, csak sír. Ha hozzászólok elkezd velem üvöltözni. A házban sem csinál meg semmit. A szobájából nem is jön ki, csak ha mosdóba megy. Enni sem jön ki, mindig én viszem be neki, de azt is alig lehet ráerőltetni. Mit lehet vele kezdeni? Ha valami jót mondok neki, akkor is ordibál velem. Felhoztam már az új kutya ötletét is de csak idegesebb lett tőle. (ő 21 éves, és 25)
2017. jan. 30. 20:25
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
* ő 21 én 25
2017. jan. 30. 20:26
 2/14 anonim ***** válasza:
41%

Volt már, hogy a 14 éves kutyámat úgy altatta el az orvos, hogy közben simogattam, és éreztem ahogy leáll a szíve... a mai napig hiányzik (5 éve altattuk el)....... de SOHA egy napra se voltam miatta ilyen hisztis másokkal.

Nem hinném, hogy ez egészséges.. most írnám, hogy javasold neki a pszichológust, de gondolom azért is hisztizne :/

2017. jan. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%

mi lesz akkor, ha majd valamelyik családtagja hal meg...?

akkor fél évre elvonul magának valami zárdába?

ilyen nőtől kíméljen meg a sors...

értem én hogy a kutya családtag, de akkor is ez már enyhe túlzás.

2017. jan. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A legrosszabb ***** válasza:
93%
Adj neki 1-2 hetet. Akik nagyon kutyusosak, ők sokkal nehezebben viselik, ha elvesztik életük egyik leghűségesebb társát. Tízéves kutyatulajként fel vagyok rá készülve, hogy egyszer a kis csalamádém is feldobja a pacskert, és hetekig bőgni fogok miatta. Szar lesz. Szóval éld túl, tarts ki mellette, amíg túlteszi magát rajta, nehéz nekünk ez a néhány nap, amíg kiböjtöljük.
2017. jan. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy el fog múlni. Pszichológust mondtam neki, de szó szerint rám b*szta az ajtót. Első két nap még szabdalta is magát, mostanra befejezte, de éles tárgyat inkább nem hagynék a közelében. Erről beszéltem erről a főnökömmel, és nem kell bemennem dolgozni, amíg helyre nem jön a barátnőm.. szerencsére rendes főnököm van. Remélem nem lesz nagyobb baja, de szerintem ez nem normális. Egy kutya miatt már-már öngyilkosságot elkövetni nem hinném, hogy normális dolog lenne.. vagy igen? Még a legnagyobb kutyakedvelőknél sem.
2017. jan. 30. 20:42
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
Ez mar beteges.
2017. jan. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%
Aki leszavazott, azok szerint normális dolog utálatos, dühöngő, depressziós mentális betegnek lenni egy kutya elvesztése miatt? Basszus, rokon halálakor SE viselkedtem így azokkal, akiket állítólag szeretek.
2017. jan. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%

#7 egyre több az ilyen divat állatmániás libsi, tudod az a fajta aki előbb segít egy kutyának mint egy haldokló embertársának.

üdv a 21. században, az emberek el vannak kényelmesedve, jó dolgukban már nem tudják mit csináljanak.

2017. jan. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%

"Aki leszavazott, azok szerint normális dolog utálatos, dühöngő, depressziós mentális betegnek lenni egy kutya elvesztése miatt"


Miért szerinted direkt csinálja? Annyira élvezi az önszabdalást szerinted? Mi az, hogy egy kutya miatt? A kutyám többet ér mint az általam ismert emberek 95%-a. Én megértem a csajt, biztos hogy nagyon szerette a kutyust, de nagyon jó lenne ha normálisan mellette lennél, és nem azon akadnál ki hogy "dehát ez csak egy kutya". Belőlem olyan családtagom elvesztése váltotta ki eddig a legnagyobb apátiát és gyászt akiről a legkevésbé gondoltam volna mivel nem is voltunk jóban. Érdekes dolgok ezek. Mindenesetre figyelj rá azért de tényleg nehogy hülyeséget csináljon. Próbáld a tudtára adni, hogy a kutyájának milyen hosszú boldog élete volt stb.

2017. jan. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Valami olyasmit mondott régebben, hogy anyukájától kapta még amikor pár hetes volt a kiskutya, és másnap anyukája balesetben meghalt. Szerintem ezért ilyen fontos neki a kutya.
2017. jan. 30. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!