Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nem jó, ha a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem jó, ha a barátommal éreztetem, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Anyám sokszor hallja a telefonbeszélgetésinket is, és nem érti miért mondom azt neki, hogy szerelmem stb. kedves becézgetések. De nem egyoldalúan mondom, mert ő is ugyanúgy mond nekem ilyeneket. Meg nem érti, miért mondom neki hogy szeretlek, vagy miért ölelem meg őt magamtól, ezeket szerinte mind egy fiúnak illene tennie. De a barátom is odabújik hozzám, ölelget, még sokszor többször, mint én.

Anyám azt mondja a férfi szeressen inkább jobban, mint a nő, és hogy senkiért se kell ennyire oda lenni, meg hogy az a fontos hogy bármit amit mondok, azt mindet megtegye értem.

Szerintem a párommal ugyanúgy szeretjük egymást, de vannak dolgok amikben nem értünk egyet.


2022. okt. 20. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Anyukád megragadt valami eltorzult, tradicionalista gondolkodásmódban. Semmi létjogosultsága a mondandójának, sőt, inkább destruktív vélemény, egy párkapcsolatra nézve, szerintem. Éreztesd nyugodtan a barátoddal, hogy szereted, a szeretet így működik.
2022. okt. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3%

De, jó. CSak akkor is éreztesd, ha nem lesz köztetek jó a viszony.


Ha behívnák háborúban, és 3 évig nem találkoznátok, hűséges maradnál?

Ha megcsalna, megbocsátanál neki?


Ezeken gondolkodj.

2022. okt. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene megbocsátani a megcsalást? Az a szeretet fokmérője, hogy elnézem-e a saját megaláztatásomat?
2022. okt. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Itt nincs szó megcsalásról, bár a kérdés nem erről szól.
2022. okt. 20. 23:05
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Most ezen te komolyan elgondolkoztál??
2022. okt. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolatban 2 ember van, anyukád nincs benne. Nem az a kérdés, hogy amit teszel a kapcsolatodban az úgy jó-e, hanem az, hogy miért engeded anyukádat olyasmibe beleszólni, amihez semmi köze nincs. Apád nincs a képben és unatkozik? Foglalkozzon a saját párkapcsolatával, abban van tennivalója!
2022. okt. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád azt mondja, hogy játszmázzál. Ez tökéletes módja egy férfi elűzésének.
2022. okt. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád egy mérgező szülő, kérdező, ne hallgass rá.
2022. okt. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mondd azt és tedd azt ami szívből jön. Ne agyalj hülyeségeken és ne hallgass anyádra.
2022. okt. 21. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak nyugodtan. Mi is így beszélünk egymással, hány embertől megkapjuk hogy jaaajj de dúl a szerelem. Na de majd elmúlik.😏

Aztán meg mindenki jön hozzánk tanácsért, hogy nekik miért nem megy úgy a kapcsolat mint nekünk, mert amúgy jó hallgatni és nézni minket.

Meg hogy hogyan kezeljük a vitáinkat. Amikor mondjuk hogy mi nem vitatkozunk, sohase voltunk még ilyen helyzetben akkor is kerekednek a szemek.

2022. okt. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!