Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Váljak el? A párommal 5 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váljak el? A párommal 5 éve vagyunk házasok, kiderült én meddő vagyok, neki van egy 15 éves gyereke a volt feleségétől, mondtam neki hogy szeretnék örökbefogadni egy gyereket, erre azt mondta ő nem akarja más gyerekét nevelni, de én is

Figyelt kérdés

Ezt csinálom nem? Én ezek után még nehezebben viselem ha itt a gyereke, gondolkoztam a váláson is, de nagyon szeretem a párom, viszont szeretnék anyuka is lenni

Váljak el?



2022. okt. 21. 15:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Akkor szakítani kellett volna
2022. okt. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%

Nem beszéltetek ilyesmiről? Nekem ez furcsa.

Marmint, nálunk is felvetődött egy év alatt, hogy mi van, ha egymással nem lehet gyermekünk. Ezt meg kellett volna beszélni.

2022. okt. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedd el a gyerek témát, mert az ő és egy másik nő gyerekét nem érezheted a sajátodnak! Legalábbis nehezebben!
2022. okt. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
A párod lehetne rugalmasabb az örökbefogadással kapcsolatban. Teljesen semmibeveszi az érzéseidet és vágyaidat. Egy nagyon őszinte beszélgetés kellene hogy mi is zajlik a te lelkedben e téma kapcsán. Ha ezután is annyi a válasz hogy márpedig ő nem fogja nevelni más gyerekét akkor nincs közös jövőtök.
2022. okt. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként sok sikert hozzá!
2022. okt. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok és nem merült fel hogy nem lehet gyerekem mert nagyon fiatal voltam hozzá, a párom 39 éves, az ő gyereke itt volt mindig ezért is jött fel később a közös gyerek kérdése mert neki már van
2022. okt. 21. 15:28
 7/20 A kérdező kommentje:
De én egy kisgyereket szeretnék, szeretném megtudni milyen anyukának lenni, ha rá mozdul egy 16 éves diáklányra kedves utolsó a bortonből nehezen tud a 15 éves gyerekével lenni, nem hiszem hogy értékeli:)
2022. okt. 21. 15:40
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
Biztos, hogy veled van a probléma? Vannak párok, akiknek nem lesz együtt gyerekük, szétmennek, aztán mással meg lesz.
2022. okt. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%

9# nem mond butaságot. Barátnőm 3 év probálkozás után szakitott a párjával. Neki is azt mondták meddő. Lombik se lehet.

Miután szakitott a párjával, rá 1 hónapra teherbe esett az új párjától. Azóta 2 gyerköc anyukája.

2022. okt. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Igazából az előző kapcsolatomban se lettem terhes, pedig volt hogy nem védekeztünk, és akkor ezzel nem foglalkoztam, de szerintem velem van a baj
2022. okt. 21. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!