Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatnám hogy csal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatnám hogy csal amikor semmi megérzésem nincs, semmi nem gyanús, de simán megteheti?

Figyelt kérdés

Edddig minden párkapcsolatomban voltak redflagok, nyugtalan voltam, mindig én kapaszkodtam jobban a masikhoz a másiknak nem voltam fontos, gyakorta csaltak is ami kiderult, vagy a hátam mögött mentek a csetelések tarskeresőzések stb.

Egy kettőt leszámítva szinte csak gerincteleneket fogtam ki.

Annál az egy kettőnél pedig fudtam mindent, azt is, hogy megbízhatók, bitalmam is volt, és nem is csaltak.


A mostani barátom viszont, életemben nem találkoztam még ilyennel.

Bizalmat ébreszt. Teljesen képes mindenféle női gyanút megérzést eloszlatni, illetve azok fel sem merülnek szinte, minden éjjel nyugodtan alszik mellette a párja. Nem találni a red flagokat, nincs egyetlen hiba sem a viselkedésében, mintha egy profi álcázógép lenne.

De amiért helyes sikeres, alfahím típus akire tapadnak, es van elegendő időnk is külön, simán meglehet hogy simán fenntart akár több párhuzamos kapcsolatot is.

Az egy dolog ha álcáz profi szinten, soha nem nőiparfümszagú, random hívásokra azonnali reagálású, azonnal képes megjelenni is, képes lenne "megfojtani is" - rámtelepedni napi 24 ben is, (én tartom magamtól távol), csak épp még megérzésem sincs semmi, belső megmagyarázhatatlan nyugtalanság sem, ami azért minden eddigi pasim mellett jellemző volt rám(kivéve azt az egy két megbizhatót)szóval én azért érzékeny vagyok az ilyen dolgokra, ha vki simlizne.


Csak logikai alapon gondolom azt hogy csalna.

Mert sem red flagok nincsenek, sem megérzésem sincs valahogy nála.


De logikai alapon szinte ki is merném jelenteni, hogy csal.

És zavar hogy ezt nem tudom alátámasztani.

Ha tesztként vagy mosolyszünetben akár egy hónapig sem fekszem le vele, birkatürelme van, kitart es bármikor bármit onnan folytat velem ahol abbahagytuk, nagyon ill túl ragaszkodó, folytogató típus is egyben.


Ilyen esetben, mi adhatna nekem támpontokat hogy csal tényleg?



2022. okt. 22. 18:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mivan?
2022. okt. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
84%
Ez alapján a szöveg alapján, ha van egy kis esze, akkor megcsal. A szexmegvonás elég gáz a hisztid miatt.
2022. okt. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Mit nyersz majd azzal, hogy miután találtál egy srácot, akit ösztönösen megbízhatónak, kikezdhetetlennek érzel, keresed, hol lehet belekötni, mit tudsz letolni a torkán?
2022. okt. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

"Egy kettőt leszámítva szinte csak gerincteleneket fogtam ki.

Annál az egy kettőnél pedig fudtam mindent, azt is, hogy megbízhatók, bitalmam is volt, és nem is csaltak."


Ő a harmadik. Hagyd abba a gyanakvást, örülj neki.

2022. okt. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Nem szexmegvonás volt.

Hanem mosolyszünet. Es felőlem ott is hagyhatott volna, olyan szinten eltávolodtam tőle. Csak épp nem hagyott ott. Ragaszkodó. Hozzám. Ezt sem értem. Bármikor talál bárkit, illetve házhoz is jönnek, mert helyes meg minden, keresnie sem kell. Mégis tapad.

4. Logika ellenes. Naivitásra most nagyon nem vagyok nyitott. Ő ránézésre nem az, akinek csak 1 nő létezne a földkerekségen.


Csak nem akarok hülyén meghalni kb ezt nyerem vele. Hogy van egy srác aki úgy imád, ha szakítok is, csak én vagyok az élete, rám vár hónapokon is át és soha senki más nem kell neki, de én lezártam.

De ő vár rám akkor is hátha kibékülök, míg meg nem hal.


Ezt nyerem vele, hogy ez alá lesz támasztva, hogy nincs ez így, ez nagyon másképp van.


De szerintem olyan profi álcázó, aki női MEGÉRZÉST is képes elaltatni.

2022. okt. 22. 20:06
 6/29 A kérdező kommentje:
*ránézésre sem az
2022. okt. 22. 20:08
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy pszichológust.
2022. okt. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Akkor térjünk át az alfákra a gyengébbek kedvéért hátha úgy .egértést talalok.


Pl egy alfa megtalált téged magának. Akinek úgy csettintenie sem kell a nőknek, mert azok hemzsegnek köré maguktól.

És aztán mellette saját magadon is meglepődsz, hogy te, akit megcsaltak mág megannyiszor, aki már profin olvas a férfiakban a gerinctelenségben, aki már egy szemrebbenésből is levág mindent egyből ugy ki van képezve, de benne egy ALFÁBAN, BÍZOL. Képes bizalmat kialakítani benned. Leesik az állad.

Nem találsz semmit ami gyanús, nincsenek redflagok, nyugodtan alszol. De ez mégsem az, ami a korabbi megbízható párjaid mellett volt. Ez vmi más most.

Mintha egy mesterségesen manipuláltan kialakított bizalom lenne.

A manipulációkat viszont jól ki lehet kerülni egyszerű női megérzésekkel ahogy korabban is tapasztalhattuk. Csak jön egy álom a légből, csak ugy belédhasít vmi a légből vagy csak úgy nyugtalankodsz belul hogy vmi nem stimmel, túl szép minden.

És várod magadban ezeket az érzéseket és ez sem jön. A társaságában oldott vagy, bizalmad az egekben.


És akkor a sodrásra bízod. Néha egy befigyelő kísértés, néha egy egy balhé, néha eltávolodás egymástól. Néha el is akarsz már menni elhagyod menjen.

Nem fogod a kezét. Nem beszélsz vele egy hétig, egy hónapig sem.


Bárkivel csalhat agyba főbe akár. Barkivel elmehet, bárkire lecserélhet bármikor, bárkit vihet melletted párhuzamban. Egy alfa.


És egyszerűen nem találod rajta a fogást.

Nem, nem azok közé tartozik akikben eddig bízhattam. Akik egyszerűek átláthatók és tudod hogy hű. Minden sejtedben érzed azt.

Ő valami más. Minden sejtedben érzed hogy hű, de nincs meg az, hogy tudod.

2022. okt. 22. 20:22
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a te valódi gondod az, hogy a csalódásaid erős kihatást gyakoroltak a mentális egészségedre, és ezáltal súlyos bizalmi problémáid épültek ki. Nem csoda, de emellett szűklátókörűséget és az önreflexió nehézségét látom benned, az írásod alapján.

Szexuálpszichológus segíthet megérteni és feldolgozni a problémáidat, és konstruktívan hozzáállni a nehézségeidhez, hogy nyugodtabb párkapcsolati életet élhess.

2022. okt. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
#7, Bocs, én pszichiáterhez (is) küldeném. /egy pszichológus/
2022. okt. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!