Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért beszél állandóan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beszél állandóan a barátairól, problémáiról?

Figyelt kérdés
barátnőm annyira idegesít mikor együtt vagyunk 20 percet csak a hülye barátainak a problémáiról beszél. teljesen kivagyok ettől. mit csináljak? múltkor már majdnem összevesztünk ezen mert kötelezővé akarta tenni nekem h megismerjem egyik barátját.
2010. szept. 27. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hm, hány évesek vagytok ti ?:D
2010. szept. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ő 19 én 21
2010. szept. 27. 21:35
 3/11 Funktasztikus ***** válasza:
háth igen lányok:)inkább mint hogy shoppingolásrol beszéljen:)nem?
2010. szept. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Moszuke ***** válasza:
ismerős helyzet. hagyd el. nem fog javulni
2010. szept. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hogy te milyen bunkó vagy. Tudod egy párkapcsolatban meghallgatjuk a párunkat. Ha meg nem szeretnéd, hogy erről beszéljen, akkor ne veszekedj vele, hanem kedvesen mond meg neki, hogy nem érdekel téged a barátainak a problémája.
2010. szept. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem vagyok bunkó, csak keveset vagyunk együtt, meghallgatom telefonba, de az hogy amikor beszélünk ezekkel kezdi. vannak közös problémáink, dolgaink amit esetleg meg kellene beszélni azok helyett.
2010. szept. 27. 21:49
 7/11 anonim ***** válasza:
Próbálj meg közbe vágni, hogy akkor vele mi van? milyen volt a napja? mit gondol az x programotokról? stb. Legalábbis nálam az esetek többségében működik a hirtelen váltás, ha teljesen hidegen hagy a locsogása.
2010. szept. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Most kivételesen a kérdezővel értek egyet. Hagyd ott. Javulni nem fog vagy majd később. Legalább megspórolsz magadnak egy mély csalódást.


Amúgy azért beszélhet a barátairól, mert velük többet van, mint veled. Sőt megkockáztatom ,hogy jobban is szeret velük lenni. Mikor jöttetek össze? Ha 6 hónapon belül, akkor még alakulhatnak a dolgok. Ha nem, akkor ez sajnos bukta.

2010. szept. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nehogymár ezért hagyja ott, basszus ti hülyék vagytok. Nem hiszem, hogy olyan katasztrófa meghallgatni, én is szoktam beszélni a barátomnak ezekről, őt nem zavarja, sőt szeret pletykálni. Ha zavar mondd meg neki szépen, nem ősemberek vagyunk, hallottatok már arról, hogy KOMMUNIKÁCIÓ????
2010. szept. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szeret pletykálni a barátod? Micsoda férfi. :)
2010. szept. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!