Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavar, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar, hogy a barátnőm kiteszi a fenekét instagramra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

21 éves vagyok,a párom 17. Én nem rakok fel magamról képeket az internetre,szóval távol áll tőlem ez a világ, de nincs semmi bajom azzal, ha valaki igen. A párom szokott kitenni magáról képeket, amikkel semmi baj nincsen.

Viszont most kirakott egy egész alakos képet, ez pedig valamiért zavar engem. Nem teszi ki semmiét sem, szerencsére nem mutogatja magát, viszont sokszor elég feszülős, feneket kiemelős ruhákat hord. Azt sem értem,hogy hogyan nem zavarja, hogy az utcán ,meg az iskolában mindenki a fenekét bámulja, de ebbe én nyilván nem szólok bele. Viszont most kikerült az internetre is egy ilyen kép. Megmutatta nekem és érezte rajtam,hogy nem lelkesedem érte túlzottan, nem mondtam semmit, de nyilván érezhető volt a reakciómon. Hosszú nadrág, de feneket kiemelő feszülős, oldalról fotózva, fenekét megmutatós kép. Nem értem, hogy ez miért kell, miért jó neki. Azt mondta, hogy nem az a lényeg, meg hogy sokáig készítette, hogy jó legyen, meg hogy milyen jó rajta a ruha, stbstb...

De a vak is látja, hogy ez erre megy, hogy megmutassa, hogy na nézzétek, ilyen jó fenekem van. Tudom, a mai világban mindenki ezt csinálja és lehet, hogy én vagyok 21 éves létemre maradi, de valamiért nem tudok azonosulni ezzel....hogy ez miért öröm, miért kell idegenektől visszaigazolás, meg figyelem..

Szerintetek? Ti hogy álltok ezekhez a dolgokhoz? Szerencsére ebben amúgy tényleg nincsen nagy dolog, nem fürdőruhás, meg nem segget kirakós, vagy melles fotó, meg ezeket szerencsére az utcán sem csinálja ,szóval ezzel a mai világban nincsen baj, nem is durva, csak az alakja látszik oldalról, de engem valamiért akkor is nyomaszt. Köszönöm a válaszokat!!!


2022. okt. 23. 16:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
ez amolyan önimádat csak.
2022. okt. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Ez beszopod, mert a célja pontosan az, hogy egy nálad jobbat találjon. Van esélye ;)
2022. okt. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
9%

Nem mutogatja a fenekét, hanem csak nem dugja el:)

Csadorba esetleg ne járjon?

Add inkább nekem a barátnőd, jobban jár velem

22N

2022. okt. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#3 azért van különbség a kettő között. Nem mutogatja, van rajta ruha, de nem dugja el, hanem szándékosan olyan ruhát vesz fel,ami kiemeli. Ezzel én nem értek egyet, nem tudom, hogy ez miért jó.
2022. okt. 23. 17:35
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Egotuning. Like vadászat. Pasi vadászat. Te ismered, válassz.
2022. okt. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

Neki ez a ruha tetszik:D

Ha ilyen az alakja, vehet fel akarmit, akkor is latszani fog a feneke, nem tudja be huzni:D

2022. okt. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Ezt nőként mondom hogy egoboost/ valaki tetszik neki és akarja hogy felfigyeljen(ek) rá, vagy egy másik lányra féltékeny/ rosszabb esetben a lány pasijára és annak akar felvágni. Ezek a nézd milyenem van” =ki figyel fel rám ÚGY….
2022. okt. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%

Az ember egyszerűen szeret tetszeni másoknak is, illetve magának is. Gondolom, te sem csak kizárólag akkor fordítasz figyelmet a külsődre, amikor a barátnőddel találkozol. A másoktól való visszaigazolás megerősít, hogy jó karban vagy (ugyebár a párod, az többnyire szépnek lát így is, úgy is).

Egyébként meg addig nézzen ki jól az ember, amíg megteheti.

2022. okt. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
33%
De ha nem bírod elviselni, nyugodtan kereshetsz egy szégyellős, behúzott vállal járkáló, bő ruhákat viselő szürke egér típusú lányt is, van belőlük bőven. A magabiztos jó nődet meg hagyd meg a magabiztos jó pasiknak.
2022. okt. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

Ebben a korban sok az a négy év korkülönbség.

Borzasztóan érződik a mai 17 és a húszas korosztály között az Instagram/tiktok pozitív és negatív hatása. Túl éretlen még.

2022. okt. 24. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!