Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavar, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar, hogy a barátnőm kiteszi a fenekét instagramra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

21 éves vagyok,a párom 17. Én nem rakok fel magamról képeket az internetre,szóval távol áll tőlem ez a világ, de nincs semmi bajom azzal, ha valaki igen. A párom szokott kitenni magáról képeket, amikkel semmi baj nincsen.

Viszont most kirakott egy egész alakos képet, ez pedig valamiért zavar engem. Nem teszi ki semmiét sem, szerencsére nem mutogatja magát, viszont sokszor elég feszülős, feneket kiemelős ruhákat hord. Azt sem értem,hogy hogyan nem zavarja, hogy az utcán ,meg az iskolában mindenki a fenekét bámulja, de ebbe én nyilván nem szólok bele. Viszont most kikerült az internetre is egy ilyen kép. Megmutatta nekem és érezte rajtam,hogy nem lelkesedem érte túlzottan, nem mondtam semmit, de nyilván érezhető volt a reakciómon. Hosszú nadrág, de feneket kiemelő feszülős, oldalról fotózva, fenekét megmutatós kép. Nem értem, hogy ez miért kell, miért jó neki. Azt mondta, hogy nem az a lényeg, meg hogy sokáig készítette, hogy jó legyen, meg hogy milyen jó rajta a ruha, stbstb...

De a vak is látja, hogy ez erre megy, hogy megmutassa, hogy na nézzétek, ilyen jó fenekem van. Tudom, a mai világban mindenki ezt csinálja és lehet, hogy én vagyok 21 éves létemre maradi, de valamiért nem tudok azonosulni ezzel....hogy ez miért öröm, miért kell idegenektől visszaigazolás, meg figyelem..

Szerintetek? Ti hogy álltok ezekhez a dolgokhoz? Szerencsére ebben amúgy tényleg nincsen nagy dolog, nem fürdőruhás, meg nem segget kirakós, vagy melles fotó, meg ezeket szerencsére az utcán sem csinálja ,szóval ezzel a mai világban nincsen baj, nem is durva, csak az alakja látszik oldalról, de engem valamiért akkor is nyomaszt. Köszönöm a válaszokat!!!


2022. okt. 23. 16:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
27%

Mert normalis ferfi osztoneid vannak, bar nem irom hogy ferfikent viselkedsz mert engeded neki

Nekem a ferjem leszakitana a fejemet ezert es ez igy van rendjen

Mondjuk nekem eszembe se jutna mert tisztelem, nem papucsnak tartom otthonra

2022. okt. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
56%
#11 okes incike, köszönjük
2022. okt. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
23%

12.


Kreatívnak szánt személyeskedő komment iskolapéldája.

2022. okt. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
28%
#13 csak nem vesszük be a kamut
2022. okt. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
40%
Akkor gyere nezz alam ha kolbaszt latsz vendegem vagy egy hideg valamire
2022. okt. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
59%
17 és 20 között nagy a különbség?? Nem csak 17 csajok mutogatják magukat, vannak fent szép számmal 40-es nők is. Instagram, tiktok nagy divat napjainkban és mivel sokan trendik akarnak lenni, mutogatják magukat. Nyilván egyfajta ego boost is,főleg amíg a férfiak irkálnak a nők profilja alá.
2022. okt. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!