Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet túljutni azon az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túljutni azon az állapoton, amikor az emberben beakad az az érzés, hogy a nőknek nagyon nagy elvárásai vannak, és ő ennek nem tud megfelelni?

Figyelt kérdés

Elég kellemes a feladvány, mert a társadalom egy percig sem gondolkodik és az emberbe rúg, hogy mekkora egy lúzer, hogy nem tud megfelelni a nők nyilvánvalóan JOGOSAN magas elvárásainak, amik valójában nem is magasak, hanem a totál minimum amit illetőnk nem tud megugrani mert egy SELEJT, márcsak azért is, mert alkalmatlan és egyúttal lusta is, hogy kidolgozza a belét, hogy jobb legyen a nők szemében, vagy hogy elfogadja és lemenjen hídba azért ami esetleg összejön neki, hiszen HÁLÁS lehetne azért hogy egy NŐ lehajol hozzá!


Persze ha egy nőnek vannak pl súlyproblémái, mert többet eszik mint amennyit szabadna, akkor azért is valahogy a társadalom és a férfiak hibásak, mert nem veszik észre, hogy a nő hibáit nem elég elfogadni, hanem kifejezetten szeretni is kell!


valahogy sosem kérdés, hogy a himnemü oldal a hibás, csak nem értem, hogy ezt miért érzi mindenki totál egyértelműnek?


Én elvégeztem a lehető legnehezebb iskolát a területemen, a szakmámban dolgozom, megfizetnek, előre felé halad a karrierem, anyagi helyzetem rendezett és az életkörülményeim is, igényes vagyok, nem vagyok elhízva, nem kopaszodok, tudok és merek is közeledni nőkhöz akiknek kellek.


Csak az más kérdés hogy milyen nőknek kellek, illetve hogy alapjáraton érzelmileg nagyon visszafogott a fordulatszámom és emiatt nincs csajozós dumám és ez pont elég hogy az én adottságaim mellett totál kiessek a játékból.


Nyilván egy magas, jó kiállású férfias arcvonásokkal rendelkező egyed lehet akár még depressziós, szorongó, alkoholista vagy drogfüggö, hazudozó, munkanélküli, valahogy a női lelkület nagyon sok esetben még igy is képes megmagyarázni hogy ez az illető valójában egy JÓ ember, és évekig sirni utána.


Pedig a csávóka csak annyit tett le az asztalra, hogy jóképünek született és hogy szenvedett, sokszor saját hibájából.


A magamfajta mezei fószerek meg max tegyék magukat oda és mutassák meg a nőknek, hogy mi megbízható és jól idomítható barát tudnánk lenni egy hosszútávú kapcsolatban, ami a nő életének jobbá tételéről szól és még véletlenül sem legalább egy egyenrangú felállásról. Persze sok nő ugy gondolja, hogy az ő két szép szeme elég egy kapcsolathoz, illetve már az is egy óriási áldozat, hogy a biztonság érdekében egy olyan pasival van, aki nem a lehető legjobb opció, tehát lemondott egy nagyon jelentős dologról.


2022. okt. 23. 21:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi hulyeseget nehez volt elolvasni... Neil strauss the game-et ajanlom
2022. okt. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
eldöntöttem, hogy lejjebb adok az igényekből, ennyi
2022. okt. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk először is ki kéne bújnod az áldozatszerepből, mert ezzel azt üzened a világnak meg saját magadnak is, hogy te egyáltalán nem vagy képes irányítani az életedet, mindenért mások a felelősek, te meg csak sodródsz mint döglött macska a Dunán... Nem valami férfias.
2022. okt. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%
Sehogy, maradj egyedül, de legfőképpen csendben.
2022. okt. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

mondom én hogy egy pillanatig nem gondolkodik senki hogy belérugjon a kérdést feltevöbe ha az himnemü


mutassatok már kérdéseket ahol nőket ekéznek ennyire hasonló helyzetben

2022. okt. 23. 21:31
 6/24 anonim ***** válasza:
90%

Épp az órás incel sirànkozasa.


Mocskos társadalom!

Amiatt nincs csajod.

Bocs

Amiatt nincs topmodel csajod.

2022. okt. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

hogy tudja! 6-os


igen, csajom éppen tud lenni, csak ugye nem az hogy topmodell kellene legyen, de ez a totál átlagos csinos átlagos normál alkatú nőies nők SEM jönnek össze, ha fejreállok sem kellek nekik és minden lepereg


duci, és mindenféle más dolog miatt problémás nőkkel meg valahogy príma módon pörög a kommunikáció

2022. okt. 23. 21:36
 8/24 anonim ***** válasza:
92%
Nőket is ugyanúgy b*szogatnak, nem kell kamuznod és ferdítened. Mindenki megkapja a maga sarát, és mindenkinek a sajátja a legleg. Ez ilyen. De az full hazugság hogy mindig a férfiak vannak pengeélen.
2022. okt. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
oké oké csak akkor had lássam már ahol a nőket is ekézik és nem csak abszolut modon beteg dolgok miatt
2022. okt. 23. 21:42
 10/24 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem ne várd a csodát, együttérzést férfiként.

Nyilván ne kezdj rondákkal, próbálkozz tovább a viszonylag elfogadható nőknél!

2022. okt. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!