Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok szakítani a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok szakítani a barátnőmmel, az emlékek visszafognak. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 22 éves vagyok. Barátnőm 18 éves. Ő nagyon szerelmes én viszont nem, de attól ugyan úgy szeretem. Már 1x szakítottam vele de az olyan hírtelen döntés volt. Próbáltam mar vele többször de valahogy mindig megbeszéltük. Sajnos amint rágondolok a szakításra ő jut eszembe hogy neki mennyire rossz lenne és nagyon rosszúl érezné magát. Én dolgozok tőle 400kmre. Most kezdtem el pár hónapja és nem akarom itt hagyni ezt a munkát, mert tényleg nekem való.

3 hetente tudok találkozni vele majdnem 4 napra. Kevesli szegény nagyon, de nekem meg pont jó ennyi. Egyszerűen túl gyenge vagyok arra, hogy elengedjem. A szüleivel és a rokonaival is nagyon jóba vagyok de ez most nem lényeg. Kérlek segítsetek, mert nem akarom húzni neki az éveit vagy a hónapjait ezzel, hogy nem megfelelő párkapcsolatban vagyunk. Tudom.. ez gyenge dolog tőlem, de csakis őt nézem neki legyen a legjobb. Köszönöm.



2022. okt. 23. 21:37
 1/9 A kérdező kommentje:
Ui: nekem teljesen mások a célok. Biztos jövő, külön ház. Neki pedig család nagyon hamar..
2022. okt. 23. 21:38
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Na, hát ha gyenge vagy, valószínű az is fogsz maradni, gyáva maradsz normálisan eléállni. De beszéljen helyetted pl ez a kérdés. Küldd el neki, hogy ezt te írtad ki, ez van sajnálod. Egyébként meg ha valóban nem akarnád rabolni az éveit, akkor véget vetnél ennek, de ez csak egy bullshit a részedről. Valójában neked így tökéletes, kényelmes. Egy önző, gyáva szr alak vagy.
2022. okt. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki akarnád a legjobbat, már rég szakítottál volna. A vége ugyanaz, bármeddig halogatod, nyilván szomorú lesz, de majd elmúlik.
2022. okt. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1 nekem egyáltalán nem tökéletes így..

Köszönöm azert a válaszokat

2022. okt. 23. 22:11
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Ha valóban szereted, hogy jut eszedbe a szakítás?

Szerelem nincs, oké, de maradt a szeretet, mint állítod, és ez eddig egy normális folyamat.


Ha nem közösek a célok, de szeretitek egymást, akkor kompromisszumokra kell törekedni. Akik tényleg szeretik egymást, azoknál ez nem okoz áthidalhatatlan problémát.

2022. okt. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon hamar akar családot. 3 éven belül. Nem akarom tőle ezt megfosztani, mert én csak sokkal később szeretnék. Fejben se vagyok ott még és anyagilag se.
2022. okt. 24. 23:24
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

18 éves kislány még a középiskolát sem fejezte be, baromi éretlen gondolat 3 éven belül gyereket vállalnia, még el sem kezdett élni!

Minimum össze kellene majd költöznötök, komolyabban megismerni egymást, hogy ez felmerüljön, te meg 400km-re dolgozol, és baromi jól elvagy a 3 hetente való találkozásokkal, ebből az életben nem lesz semmi közös.

Hidd el, fejben és anyagilag ő aztán még távolabb áll, egy hisztis tinivel akarsz komoly életút kérdéseket megbeszélni, felesleges.

2022. okt. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Felhivtam, mondtam hogx ez tovább nem mehet be akarom fejezni.

Most meg megigért rengeteg mindent, hogy változtat, kitolja az időt is amit eltervezett.. de tudom hogy nemszabad mert megint ugyan ez lesz mint most. Megtud változni tényleg, vagy ez cssk beszéd ?

2022. okt. 25. 22:31
 9/9 anonim ***** válasza:

"de tudom hogy nemszabad mert megint ugyan ez lesz mint most."

Keresd meg a tökeidet, és mond ki, hogy vége! Nem mindegy hogy mit ígér, ha te nem szereted, nem tervezel vele?

Ez neked baromi kényelmes, de mindkettőtökkel kiszúrsz, ha tovább hitegeted!

2022. okt. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!