Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lépjek túl egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl egy olyan dolgon, ami miatt más lehet, h szakított volna a párjával? De az is lehet én reagálom túl.

Figyelt kérdés
Van egy kis problémám. Nincsenek olyan nagy melleim, ami 2 hónapig nem is zavart, de a párom, akivel már lassan 3 éve együtt vagyunk, a strandon látott egy 15 éves nagy mellű csajt, majd vhogy megtalálta neten és felvette, olyanokat írt neki, h bombasztikusak a mellei és nem tom, ha a csajnak bejött volna most mi lenne, bár elég messze lakik... Azóta szeretnék vhogy nagyobb melleket! Rendesen elvesztettem az önbecsülésem. Már megbeszéltük, de nem tudok megbízni benne... ha tehetném mindig az üzeneteit nézném, de nem tom a jelszavát.:)Már rémeket látok minden lányban akire ránéz v ír neki... Hogy tudnék túl lépni ezen?? Segítsetek!
2010. szept. 27. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezért elhagy, meg sem érdemelt egy normális kapcsolatot.
2010. szept. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én nem tudnék túllépni, innentől kezdve folyamatosan ellenőrizve lenne, ami ugyis szakitáshoz vezetne...

nem érdemel egy pasi sem bizalmat, az ilyen aki csajozik a hátad mögött meg még úgy sem.

2010. szept. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Moszuke ***** válasza:
68%

azt mondtad megbeszéltétek.. akkor mi a baj? akkor mégse beszéltétek meg normálisan.


mell plasztika szaré-húgyé van a mai világba.


kérdés hogy megér-e neked ennyit ez a pasi.. és mi lesz a következő? lát egy szőkét, szőkére fested a hajad, lát egy 3szeműt, felvarratsz magadra egy harmadik szemet?

oh kérem..

2010. szept. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem már az is gáz, hogy ilyet leír... ha van neki barátnője, ha nincs. Milyen duma ez? Jók a melleid..:S

Én is hasonlóan éreznék a helyedben. Kérdés, neked mennyit ér meg a kapcsolatotok:)

2010. szept. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem baromi nagy melleim vannak, hidd el, ez is rossz, minden nap ilyen üzeneteket olvasok kb. Persze az hogy kedves vagyok, okos, esetleg szép az arcom... Évente egyszer, ha elhangzik. Amúgy tapló barátod van, ne haragudj.Dobd szerintem.
2010. szept. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bunkó a pasid, részvétem.Szerintem csak úgy tudnál ezen túllépni, ha szépen elhalmozna bókokkal, de mivel ilyet nem írtál, így nem hiszem, hogy mond ilyeneket.

Nekem annak idején mondta már valaki, hogy a pasi megnézi a káposztát, de otthon ebédel.Tudom, ez nem biztató.

Engem pl zavarna, s ha nem is szakítanék vele, akkor is az önbizalmamat tönkre tenné, s nem tudnék megbízni benne, ugyanis olyan érzésem lenne, hogy csak az idő miatt van velem.Lehet, hogy veled is.

2010. szept. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én totálisan kiakadnék, ha az én párom ilyet csinálna. Mi az, hogy nem elég, hogy megbámulta a strandon,de még meg is kereste neten és le is írta neki mennyire tetszenek a mellei?! :S...Durva. Szerintem egyáltalán nem reagálod túl a dolgot. Nekem is kicsi a mellem,de barátom tudom így szeret,elfogad ilyennek. Ha pedig nem fogadna el,akkor se műttetném meg magam senki kedvéért. Szerintem beszéld át ezt vele mégegyszer,hogy mennyire rosszul esett neked, és hogy ezek után nem tudsz megbízni úgy benne. Figyeld a reakcióját pl ha mondod neki,hogy megműttetnéd a melleid...ha azt mondja ő benne van, gondold meg, hogy tényleg rá van szükséged? Ha nem, akkor keress olyan pasit aki elfogad olyannak amilyen vagy.:)
2010. szept. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat!

Elfelejtettem írni, h azóta próbálja bizonyítgatni, h szeret. Bókol, szeretget és a közös jövőnket tervezgeti, csak nehéz megbízni és igen, van, h eszembe jut csak az évek miatt van velem. De ő váltig állítja, h tiszta szívből szeret és már megbánta. Mondtam neki, h emiatt az önbizalmam a béka popsija alá került és, h már magamat se fogadom el úgy, mint régen. Erre azt mondta, h én így vagyok jó, nem kéne neki az, h nagy mellem legyen, max ha egyszer szülök és én még mindig ezt érzem utána.

Csak nem akarom már a halálba idegesíteni, h még mindig felhozom a témát, de lehet mégis még 1x át kéne ezt beszélni. Mivel mindkettőnknek első komoly kapcsolata és sok dologban voltunk elsők egymásnak.

Nem tom, kitől származik az a mondás, h a nők érthetetlenek, m ez a férfiakra (sztem) jobban igaz...

2010. szept. 29. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!