Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kivel volt olyan, hogy szakíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel volt olyan, hogy szakított a párjával, és hónapok akár évek múlva újból összejöttek?

Figyelt kérdés
Létezik ilyen, vagy csak filmben és mesében? Légyszí írjatok ilyen történetket!
2011. aug. 5. 23:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én még ilyenről nem hallottam, de engem is érdekelne ilyen sztori, ha van.


Mondjuk én egyik volt pasimmal se jönnék össze. Sőt mióta a férjemet ismerem, örülök, hogy megszabadultam tőlük.

2011. aug. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%

Igen volt.

Egyik volt osztálytársammal többször is jártunk.Mindketten nagyon makacsok voltunk,de szerettük egymást,így többször is újra összejöttünk.Összvissz kb. egy évet biztosan voltunk együtt,lehet többet is.

Szóval létezik ilyen.

2011. aug. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
mi jártunk 2 hónapot, aztán fél év elteltével újabb 6 hónapot.
2011. aug. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Hááát... Olyan volt, hogy 15 évesen jártam egy fiúval, én totál szerelmes voltam belé, tök szép és jó volt minden, stb., de aztán 4 hónap után szakítottunk, már nem is tudom miért igazából. Aztán 4 évvel később összejöttünk újra. De az összesen két hétig tartott :D Aztán rájöttünk, hogy már egyikünk sem ugyan az, aki akkor régen volt, azóta felnőttünk, változtunk mindketten.
2011. aug. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy szerelmem, par honapig voltunk egyutt, meg az agyig sem jutottunk mikor ott hagyott a regi noje miatt.

Egy vagy masfel ev mulva osszefutottunk (en meg mindig szerelmes voltam bele nagyon). Pont egy koltozes elott alltam (masik varos, nagyon messze) es megbeszeltuk, h talizunk (amolyan bucsu tali) es megtortent a dolog es eleg csalodas volt, abban a pillanatban kiszerettem belole es ugy koltoztem az uj helyre, hogy a szivem mar nem volt az ove.

Ennek nincs filmes/mese vege, de szamomra hepiending :)

2011. aug. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

igen.

20 ev utan jottossze a baratjaval a rokonom.

2011. aug. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

Fiatalkori nyaralásos szerelem, sok levelezés stb.

Aztán évek múlva kapcsolatfelvétel... végül esküvő.

2011. aug. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen ismerősöm. Tini korukban jártak fél évet, utána hosszú (kb 20) éven át mindegyikőjük élte az életét. Közben a lánynak született egy gyereke is (bár hamar el is vált az apukától) de mindvégig jóban voltak, de csak mint régi barátok. Aztán pár éve mindkettőjük singli lett...de nem sokáig, mert hamar összejöttek és azóta is együtt vannak, együtt tervezik a közös életüket.
2011. aug. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Engem 2és fél év után hagyott el a barátom,mert bár szeretett rengeteg volt a veszekedés stb.Nagyon kivoltam,de nem tudtam mit csinálni,ezért úgy döntöttem megpróbálom jól érezni magam és elengedni.Tehát jól éreztem magam,elviekbe(gyakorlatba iszonyat pocsékul voltam,de próbáltam továbblépni.Hónapokig nem is beszéltünk,nem kerestem,nem mutattam,hogy hiányzik.(Partyk,flörtök,barátnők.)

Mint kiderült ettől kivolt,mármint,hogy ilyen hamar továbbléptem,és nem is keresem, hiányzik ő meg rájött,hogy mennyire szeret,és nélkülem mégis rosszabb az élet,mint velem =D (mikor szakitott megvolt győzödve róla,hogy jobb lesz)

Szóval többhónap után véletlen összefutottunk az utcán.(és ami a pláne benne a mai napig nem tudom mit kerestem arra,mert tökre másfelé kelett volna mennem egy barátnőmet akartam meglátogatni,de egyszerüen arra vitt a "lábam"vagy fogalmam sincs mi.Én meg mindig próbálok hallgatni az ilyen hirtelen rámtörő "megérzésekre")-

Szóval összefutottunk megálltunk köszöni egymásnak---elkezdtünk beszélgetni---nagyon jó volt mindketten megállapitottuk,hogy azóta milyen szupernormális lett a másik---elválltunk---még aznap éjszaka felkeresett,randiztunk---és kb. filmbe illően éjszaka a fübe fekve,a csillagokat nézve hajolt felém és megcsókolt.--Aztán csodás,csodás,mesés éjszaka---azóta minden jobb,és már 3éve együtt vagyunk.Reméljük mindig együtt leszünk=)

2011. aug. 6. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt.
2011. aug. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!