Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinek nincs okostelefonja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nincs okostelefonja (elvből, nem a pénz miatt), mennyire zavarja, hogy a párja fél napot azt nézi? Tényleg nagy elvárás, hogy kapcsolja ki, tegye el, és egymással foglalkozzunk?

Figyelt kérdés

Munkából kifolyólag nekem nincs (vállalkozóként havi nettó 1 milla felett keresek, kizárt hogy még okostelón is csak esélyt is adjak arra, hogy valaki munka közben, pláne munkaidőn kívül zavarjon), a nyomógomboson is csak páran hívnak, de munkaidőn kívül max napi 15-30 percet beszélek rajta.


Próbálok ismerkedni, de a mostani barátnőm is ezzel készít ki, hazamegyek, köszönés, 5 perc beszélgetés, de közben már kezdi nyomkodni a telefonját... aztán még a délutáni 4-6 órából 3-at biztos a telefonját bámulja!


Nálatok ez hogy van?

-Külön-külön a kis világotokban elvagytok, nyomkodjátok a telefonotokat, és kész.

-Hát, azért közben beszélgettek, és így tök jól elvagytok.

-Leteszitek, kikapcsoljátok, és kizárólag egymással foglalkoztok?

31/F


2022. okt. 28. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Tényleg nagy elvárás, hogy kapcsolja ki, tegye el, és egymással foglalkozzunk?"

Nem várhatsz el semmit, de ha nem akar veled foglalkozni, akkor kár együtt lennetek.

2022. okt. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is megtudnék lenni nélkűle, ha lenne párom.
2022. okt. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdéseket látva nem bánom, hogy nincs barátnőm. Milyen szerencsés vagyok, ezek a kérdések bizonyítékok erre.
2022. okt. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
mi amikor találkozunk, akkor csak arra a rövid időre vesszük elő a telefont, amíg valami fontos dolgot meg kell nézni, vagy el kell intézni egy telefont, a találkozó többi részében nem használjuk, egymással vagyunk elfoglalva
2022. okt. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elvagyunk a kis viágunkban. Nem okostelefonozunk.


Ő gamel, én írok, de emellett egymással is foglalkozunk.

Reggel ébredés után, vagy lefekvés előtt beszélgetünk 2-3 órát, néha éjszaka, amikor nem tudunk aludni.

2022. okt. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!