Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom elment bulizni a hétvégére haverjához és már nagyon rá voltam izgulva. Hiányzott, azt vártam, h átöleljen, h romantikázzunk, h foglalkozzunk egymással. De amikor hazajött egyből elment a kedvem mindentől. Miért?

Figyelt kérdés
Nem esett jól, h simogat, szeretget.
2008. júl. 13. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Ez nem szerelem, és erre a tested előbb rájött, mint a lelked....
2008. júl. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mi nem tudjuk megmondani, hogy te miért nem akartad akkor! Legfeljebb találgatni lehet. Nem lehet, hogy azt akartad, hogy veled maradjon, vagy szivesen mentél volna vele te is bulizni, és rosszul esett, hogy egyedül hagyott????
2008. júl. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Neeeem. Nem vagyok egy bulizós fajta. Azzal semmi gondom. Csak kicsit furcsáltam, h vártam, h hazajöjjön és mikor megérkezett tök "leblokkoltam". De ilyen nem igazán szokott előfordulni...
2008. júl. 13. 22:02
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ezért esett rosszul mert nem hozzád ment a 7végén hanem a haverjával bulizni.velem is volt már ilyen:(de az is igaz hogy nem lehetünk mindig 1ütt.
2008. júl. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy roszul esett hogy nélkuled ment el bulizni...?vagy talán nem voltál akkor jo kedvedben,ez még nem jelenti azt hogy nem szereted vagy valami ilyensmi.
2008. júl. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De az meg volt beszélve, h elmegy bulizni és bele is egyeztem és ennek semmi köze ehhez, mert amúgysem mentem volna vele...
2008. júl. 14. 10:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet az h mensi elott vagy? Nekem sokszor ezmiatt megy el a kedvem mindentol....
2008. júl. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kb a 20. nap körül lehetek...
2008. júl. 14. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!