Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az a pont, amire már azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a pont, amire már azt mondjátok, hogy ,,ellaposodott a kapcsolat"?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, másfél éve vagyok a párommál, szinte egyből össze is költöztünk. Bevallom sosem volt az a hihetetlen nagy tűz, de szeretem, jól elvagyunk. Nagyon aranyos, okos, figyelmes, mindig a kedvemben jár. Közös programok is vannak sokszor, de alig beszélgetünk, meg egy picit másabbak vagyunk ilyen téren. Ami fura, mert én mindenkivel szinte egyből összhangba kerülök, de a saját párommal valahogy nem. A szex nem rossz, de nem is az igazi. Szerintetek hogy lehetne ezeken a dolgokon változtatni? Beszéltünk már erről sokszor, de valahogy mégsem alakul
2022. okt. 28. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szarból nem lehet várat építeni! Ha nem illetek össze, akkor hiába beszélgettek róla, nem fogjátok sosem megérteni, hogy mit akar a másik.

Miről akarsz még beszélgetni, ha a kapcsolatotok javítását is sokszor átbeszéltétek, mi az ami még hiányzik? Van valami téma, amiről nem akar beszélni, vagy akár a szexben nem figyel rád, önző?

2022. okt. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Hagyd

Az elmondottak alapján egyáltalán nem passzoltok össze

2022. okt. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Én még egy olyan nőnek is örülnék, akivel nem illek össze. Közel harminchoz 0 pár kapcsolattal eddig. Jól gondold meg, hogy elhagyod a párod. Lapos kapcsolat is jobb a semminél.
2022. okt. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Amikor egy szerelmespárt elütött a busz, akkor ellaposodott a kapcsolat!
2022. okt. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj az, ha nem nagy hévvel indult. Azoknak a kapcsolatoknak a többsége hamar ki fuj, de legkésőbb akkor, amikor a felek elkezdik igazán megismerni egymást. Azon gondolkodj el, hogy mit ad, mitől több neked az életed, hogy benne van (nyilván nem anyagi oldalról értem). Vele tervezed a jövőt ?


24N

2022. okt. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Számomra akkor laposodik el a kapcsolat, amikor már nem vagyunk kíváncsiak a másik gondolataira, véleményére. A kommunikáció kimerül a napi teendők átbeszélésében és lakótársakként élünk együtt. A szex még lehet jó, de azon kívül két magányos bolygóvá válunk. Ez egy lapos kapcsolat.
2022. okt. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!