Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellaposodott kapcsolat, szakítás, megismertem egy másik személyt. Normális, amit érzek?

Figyelt kérdés

A volt párommal nagyon hosszú ideig voltunk, ám az utolsó pár hónapban azt éreztem, hogy már nagyon nem működik. Nem működött sem a szex, sem aminek kellett volna. Olyanok voltunk, mint két közeli ismerős. Tudom, most szar ember vagyok, de a kapcsolat utolsó 2 hetében én megismertem egy másik személyt, akivel találkoztam is, olyanokat éreztem vele, amiket a párommal kellett volna, de ott viszont ez nem volt meg. (nem szex)

Végül léptem, és szakítottam. Viszont ez egy kicsit fejbecsapásként ért, hiába én léptem meg.

Azóta ürességet érzek, hiányzik, és az van a fejemben, hogy hülyeséget csináltam. Miközben mellette másra vágytam, most mégis azt érzem, hogy az a másik személy teljesen hidegen hagy. Olyan, mintha kellettek volna ezek a dolgok ahhoz, hogy észhez térjek.

Szerintetek egy ellaposodott kapcsolat mennyire menthető meg? Sajnos egyikünk sem tett azért, hogy jobb legyen. Kevés időt, minőségi időt töltöttünk együtt, kevés volt a közös program, szinte semmi, nem úgy bántunk egymással, ahogy kellett volna.

Ez még visszafordítható, vagy inkább engedjem el?



2022. ápr. 15. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lássuk csak:

-mikor kapcsolatban voltatok sem tettél semmit azért, hogy változzon a helyzet

-mikor megúntad a dolgot, kerestél mást

-titokban talállkozgattál, kvázi megcsaltad mással

-szakítottál és összejöttél azzal, akivel megcsaltad

-most, hogy mindennek véget vetettél, visszacsinálnád


Nem tudom a lány hogyan áll hozzá ehhez, de ha hozzám akarnál mindezek után visszajönni, minimum paprika sray-vel várnálak és addig fújnám a képedbe, amíg meg nem elégszem a vergődéseddel.

2022. ápr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi is hasonlóban vagyunk csak nem találkoztunk másik személlyel.

Nálunk sem igazán működik..


Sokszor csak akkor jövünk rá h mit veszítünk mikor már elvesztettük..


De h menthető e, a volt párodon is múlik. Illetve lényeges h a másik személy viselkedése változott e veled szembe most h szabad lettél?


Szerintem csak az újdonság varázsa volt ami megvezetett téged

Az h hiányzik Normális mert jóval több időt voltatok együtt mint az új sráccal..az idő majd tompít

2022. ápr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tamsin540 ***** válasza:
0%
Mindig jobb egy új kapcsolatot teremteni, mint egy régit ismét felmelegíteni. Ha már kivitted a szemetet a kukába, akkor ne túrkálj benne: piszkos leszel, a szomszédod látja ahogy túrkálsz és amit keresel közel sem olyan értékes, mint amire számítasz.
2022. ápr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!