Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet az első szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az első szerelmet elfelejteni? Hogy lehet kibírni a szakítást?

Figyelt kérdés

a barátnőm 9 és fél hónap és néhány kisebb nagyobb vita után kidobott a legrosszabb hogy mindezt MSN-en tette meg az ok az volt hogy állítólag én túlságosan féltékeny vagyok de kérdemén melyik pasi nem lenne féltékeny ha a barátnője egy ismeretlen (fiú barátjánál) alszik Egyszer már smárolt egy sráccal én akkor megbocsájtottam de akkor egy jóadag bizalom szállt el és szerintem ezek után senki sem bízna már annyira a párjában mint előtte

kérdésem az hogy lehet őt elfelejteni? egyáltalán lehet e ?

alkohol nem segít!!!


2008. dec. 23. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
ha az alkohol nem segít akkor egy másik nő!
2008. dec. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Figyelj. Engem is msn-en dobott 1 héttel 1 év elött. Tehát ez van :S Nehéz igen de majd átesel rajta. Fogd fel úgy hogy tapasztalatnak jó volt. pozitívan.
2008. dec. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

sajnálom ami veled történt.tudom nagyon nehéz most neked, de nem az alkohol a megoldás.:( az első szerelem a legmeghatározóbb nehéz elfelejteni... de ahhoz elengedhetetlen hogy tovább éld az életed. Próbáld meg lezárni a múltad és kezdj egy új életet. tölts sok időt a barátaiddal ismerj meg új embereket. A lényeg hogy lefoglald magad, így egy idő után az érzelmek megfakulnak. Járj nyitott szemmel és ha már túl leszel a csalódáson biztos fogsz találni egy szeretnivaló lányt:) És azt a kapcsolatot ne rettegj úgy kezdeni hogy már az elején tisztázod az ilyesfajta doolgokat. már jobb ha az elején megbeszélitek ezeket, mert ha nem megy jobb ha már akkor kiderül mintha később okozna csalódást. Sok sikert! szia

-sz- 16éves csaj

2008. dec. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek az eddigi válaszokat hát a "felejtős áldozat" már megvan de akkor is szar ez az egész hogycsak így hirtelen egyik napról a másikra se szó se beszéd game over egyszerüen nem tudom felfogni
2008. dec. 24. 00:05
 5/8 anonim ***** válasza:
én írtam a 2.komit ha itt vagy még beszélhetünk ha akarsz...
2008. dec. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én írtam a 2.komit. Nézd én megértelek. Teljes mértékben! Az a "felejtős áldozat"-nem biztos hogy most azonnal jó ötlet...hiszen akkor kihasználnád őt mert csak a bánatod akarod elfelejteni. Inkább csak ismerkedj és szervezz sok programot, minthogy te is szívek tördelésébe kezdj:( te biztos nem vagy az a típus.
2008. dec. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Engem ÖT év után Valentin-nap dobott az első nagy szerelem. Az dobó játékos volt a leány. Szerinted én mit éreztem? A szakítás óta eltelt 3 év, azonban még a mai napig álmodom vele. Sosem fogod tudni elfelejteni az első kapcsolatod, az elkísér egy életen át.
2008. dec. 24. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Srapnel ***** válasza:
100%

1. Nem szúrja ki a szemed a sok körülmény (megcsalás, msn-en szakítás), hogy jobb, ha 5 percet sem áldozol arra a lányra többet? Levesbe vele.

2. Fejleszd magad, foglalkozz hasznos dolgokkal, tanulj, sportolj, barátkozz, olvass, hogy sok fajta embert megismerj és tudj válogatni, meg jobban értsd őket.

3. Nem kell elfelejteni, tanulni kell belőle.

2008. dec. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!