Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem volt első látásra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem volt első látásra, nem bírom elfelejteni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 éve volt, mikor megláttam a suliban.

első pilantásra rabul ejtett, valahogy kitűnt a tömegből, olyan érzés volt, mintha valami felsőbbrendű erő hatotta volna át. Igaz a külsőbe lettem szerelmes, bár mikor egymás szemébe néztünk, mintha láttam volna amit érez... leírhatatlan amit éreztem iránta kb 1 évig... azután egyértelműen csökkent az érzés, a mostani énje valahogy már össze sem hasonlítani a régivel, mintha meghalt volna az akibe akkor beleestem.


nem írok szerelmi regényt inkább, mert nagyon sokat tudnék írni, milyen módszerekkel próbáltam meg elérni, hogy egyátalán láthassam...


Ebből soha nem lett semmiféle kapcsolat, én már kijártam a középsulit nem valószínű, hogy látom még...


ezalatt a (lassan) 2 év alatt 1 mondatot sikerült vele váltanom, leírhatatlan érzés volt...

Lényeg, hogy ebből soha de soha nem is lehetett volna több, az okot nem írnám le.


Mit csináljak, mert ha már nem is érzem azt, mikor visszagondolok mindig előtör az az érzés amit akkor éreztem, mikor megláttam a suliban vagy az utcán...leírhatatlan, fájó, de mégis gyönyörű érzés ez... nem tudok vele mihez kezdeni.


Vélemények?


2011. júl. 28. 02:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagyis még mindig szereted.
2011. júl. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most nem tetszik?
2011. júl. 28. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szinte énis igy voltam egy csajjal....csak azért nem 2 évig :D .mindenkép és mindenáron megakartam szerezni,teljesen belevoltam zugva.De sajnos én nem tudtam megszerezni...:S
2011. júl. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerelem első látásra = csak a külső számít. Nem igazi a dolog, csak egy fellángolás.
2011. júl. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!