Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitsak vagy én bolondultam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak vagy én bolondultam meg ?:/

Figyelt kérdés

Szerintetek Szakitsak?

Már néha én érzem magam bolond nőnek 30 éves vagyok van egy párom lassan 1 éve ismertük meg egymást.

Együtt élünk Amerikába a munka adó intézte a házat a paromnak van egy Battya (50)

De mindenbe bele szól igazából hozzam nem nagyon szól egy rossz szót sem.

De a párommal mindig megy a veszekedés miatta.

Meg mindig veszekednek vagy munka miatt, hogy ő milyen hülye stb és ez engem is zavar, mert szeretem,és nem szeretem ha bántsák őt lelkileg, állandóan megy a feszültség , és a testvére állandóan mondja nekünk hogy nem kell foglalkoztunk annyit egymással nem kell így szeretni egymást stb,meg ne foglalkozzunk az erzeseinkel.Amikor a párom közelébe van a battya olyan bunkó velem na hello majd beszélünk le ráz simán

Lassan már 1 éve lakunk együtt és már most lett elegem! Ha a testvére itthon van inkább ki se megyek a konyhába, mert valami úgyis lesz és ezt nem szeretem:(

Ma elkezdtem Olaszul tanulni és Google fordító segítségével segítettem magamnak, már hulyeskedtunk, és rám szólt a baratom jaj ne hangosan ezt a battyam is halja! Nagyon függ a testveretol hogy mit mond neki :( és ez sajnos nem az első :( de amit o mond vagy csinál az már nem baj!

És ma itt shokkaltam már be :/

Nekünk nagyon ellenünk volt az elején a kapcsolatunknak, hogy nem kell szerelmesnek lenni stb!

Most a testvére megismerkedett egy nővel és már szerelmes! Amit ő csinál az nem gond csak amit más !

Ma már kicsit kivoltam és meg ittam egy pohár vörös bort a barátom már mondta jaj mit fog szólni a báttya ha meglátja na már megint… hat bejött a szobánkba és látta az üveget ! Én voltam a világ legrosszabb nője! Mondtam a barátomnak ez már nekem nem megy hiába szeretem őt! De nyomással van rám az állandó feszültség ami mindig megy,a veszekedés és hogy, a barátom kivan lelkileg mert látom rajta…

Inkább magukra hagyom őket.

Nekem sajnos ez már nem megy tovább :(

Én vagyok bolond vagy reálisan látom a dologokat?


2022. nov. 2. 00:46
 1/8 A kérdező kommentje:

Annyit elfelejtettem, hogy hárman élünk együtt egy háztartásban !

Kicsit hülyén fogalmaztam elnézést csak ideges vagyok :(

2022. nov. 2. 00:48
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
En ott hagynám
2022. nov. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
nem vaggy hűje holnap lene választásch Parlementbe te lenél a Zúj Prbán Viktorrr
2022. nov. 2. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

"báttya..." XD Szevasz báttya! xdd

Azt ott úgy írják "bátyja"!


Szívesen!

2022. nov. 2. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Miért éltek a bátyjával? Költözzetek külön. Felnőtt embernek nem parancsol a testvére.
2022. nov. 2. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen helyzetben lennék, mint te, akkor én maximum akkor adnék ennek a kapcsolatnak esélyt, ha benne lenne a párom, hogy külön költözzünk, és ezzel együtt hajlandó lenne "leszakadni" a bátyjáról, és letenni ezt a kényszert, hogy megfeleljen neki.


Ha ezt nem tudja vagy nem is akarja meglépni, akkor szakítanék.

2022. nov. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó párszor kiirtad már

Koltozzetek külön ketten Ha a párod nem akar akkor éljen ő a báTYJával

2022. nov. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát egyszerűen levegőnek nézném a bratyót. Ha kérdez válaszolok, amúgy semmi hülyeségére nem válaszolnék. Arra törekednék, hogy külön lakásba költözzünk. A pasimnak se sírnék, mert értelmetlen, hisz csinálni úgy sem tud semmit. Ha jól megy az új kapcsolata, úgy sem lesz ideje titeket szekálni. Az, hogy a melóhelyen szekálja a barátod, az az ő ügyük, a párodnak kell kiállnia magáért.
2022. nov. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!