Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sértő karácsony előtt szakítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sértő karácsony előtt szakítani?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok. Van egy párkapcsolatom, ami 4 hónapos. Viszont én nem érzem jól magam benne, nem bunkó vele, viszont nekem nem alakult ki a szerelem. Igazából már eldöntöttem hogy szakítok vele, de nem merem most Novemberben megtenni. Tudom hülyeség, de mindjárt itt vannak az ünnepek, Ő meg folyton erről beszél, hogy mi lesz a karácsonyi programunk. Szerintetek vessek neki véget most, vagy várjak vele, hogy ne menjen tönkre a karácsonya?

2022. nov. 2. 11:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Akkor már várj még legalább 2 évet.
2022. nov. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább most szakítanék, sem mint végigbohóckodjam az egész karácsonyi mizériát.
2022. nov. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Messze van még karácsony. Végighazudni 2 hónapot mivel jobb, mint őszintén lelombozni ősszel?
2022. nov. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
Inkább most. Annál hamarabb tudnánk mi ketten összejönni és együtt tölteni a karácsonyt.
2022. nov. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha így is úgy is szakítani fogsz vele, akkor inkább még most. Karácsonyig még 2 hónap van és utána mennyivel lesz jobb a szakítás?
2022. nov. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, melyik a kínosabb?

1. Szakítani most (2 hónappal a karácosny előtt)

2. Ajándékot kapni, hogy aztán annak birtokában szakíts vele januárban?


Ráadásul ha ajándékba valami jegyet vagy közös élményt vesz, az még kínosabbá teszi az egészet, hisz akkor meg ott lesz a nyomás, hogy de erre még menjetek el közösen, stb..

2022. nov. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
12%
Jézusnak és a pogány Napistennek biztos nem tetszene.
2022. nov. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
5%
Mióta vagytok együtt?
2022. nov. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Inkább most, mint karácsony után. Az még inkább olyan "kihasználás szagú" lenne.


Amúgy is, minek akarnál saját magadnak még rosszabb helyzetet teremteni és vergődni egy halott kapcsolatban még kb. 2 hónapig? Felesleges és időrabló.

2022. nov. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Még most időben vagy ..karácsony után szarabb lesz
2022. nov. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!