Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha karácsony előtt szakítanána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha karácsony előtt szakítanának veletek odaadnátok az ajándékot azért?

Figyelt kérdés
2018. dec. 22. 10:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Persze, hogy odaadnám.
2018. dec. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan nem, mivel egy utazás az ajándék. :D
2018. dec. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem biztos
2018. dec. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
9%

Ha nem adnád oda, akkor valójában nem is őt szeretted, hanem a milyenségét.

A valódi szeretet és törődés nem függ a körülményektől.

2018. dec. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam, de az egyik barátnőm annyira mondta, hogy hülye vagyok és adjam inkább el. Nem mintha ez lenne most a legnagyobb problémám. Csak ha úgyis megyek a cuccaimért és ígyis-úgyis rohadt kínos lesz, akkor most tudom neki elvinni az ajándékot is.
2018. dec. 22. 10:18
 6/14 anonim ***** válasza:

Én odaadtam volna, csak sosem láttam többet. :D

Rossz érzés úgy takarítani, pakolni, hogy az ember összedobja az összes emléket meg nem oda adott ajándékot egy zacskóba s alkalomadtán belebotlik. Vitte volna el s ha kivágja kukába hát tegye de ne az én balfék Teréz anya bénázásom miatt lássam mondjuk x év múlva is a szekrény mélyén.

2018. dec. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem!!! Minek? Mi értelme lenne. Inkább meg tartanám vagy másnak adnam oda

N24

2018. dec. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

én odaadtam, nem volt egy annyira könnyű szakítás, de végül úgy ahogy megvagyunk


F

2018. dec. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
Attol fugg, mi az ajandek, ha valami nagyon szemelyes romantikus dolog, akkor nem hiszem, de ha valami altalanos targy, pl valami elektronikai cucc, konyv, stb akarmi, akkor oda.
2018. dec. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
6%

Én oda.


Jujj de irigyek vagytok itt páran ! Azért mert kidobott a csajod mert kicsi a répád már annyira duzzogsz hogy amit megvettél neki nem adnád oda ? 😂

2018. dec. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!