Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 29 évesen 46 éves férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 évesen 46 éves férfivel működhet? Vagy ennek nincs értelme?

Figyelt kérdés

Van valakinek valami őszinte tanácsa?

Úgy érzem minden szempontból tökéletes, viszont én szeretnék gyereket, és tartok tőle, hogy ő már túl idős ehez. Ő azt mondja nyitott a gyerekvállalásra, de majd 1-2év múlva, ha jobban megismertük egymast. Most kb 3-4 hónapja tart a dolog.


2022. nov. 2. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Nagy a korkülönbség. Mi lesz pár év múlva ha nem fog működni a cerka a ferfinál? Dobos? Megcsalod?
2022. nov. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

Nem is egy párt ismerek ekkora korkülönbséggel és működik, hosszabb távon is. Az egyiküknél a pasi 52, a lány 26 volt az első közös gyermekük születésénél, most várják a másodikat, az apa idén 55 éves.

Szóval léteznek ilyen jól működő kapcsolatok!

2022. nov. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Anyám 28, apám 48 éves volt, amikor születtem, apám idén 89. Köszönik, jól vannak és voltak, szerintem pár éve még szexeltek, ja és utánam még született két öcsém.
2022. nov. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30 is még!
2022. nov. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
46 éves férfi dehogy idős ehhez. Egészséges 46 éves férfinek bőven lehet még gyereke. Ha úgy érzed, hogy tényleg ő a tökéletes, akkor hajrá.
2022. nov. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Hat azert hogy elmondjam egy ellenpeldat is, pont a szomszedom. A pasi 60 evesen megpapasodott kulsore, illatra, a 16 evvel fiatalabb no meg lelepett ket gyerekkel es egy korabali fickoval. Akkor kezdj ki az idisebb pasival, ha van eleg zsetonha hogy fiatalos maradhasson es hajlando is kondizni, kozmetikaba jarni stb.
2022. nov. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nem csak az lehet a lényege egy kapcsolatnak hogy gyereke legyen kettő embernek. Gyerek nélkül is élhet boldog életet egy pár .
2022. nov. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek a 6# hozzászólóval. De ha alapból nem ilyen az életvitele én nem vállalnám be.
2022. nov. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!