Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez önzőségnek számít?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy erkölcsi dilemmában vagyok.


Van egy lehetőségem jövő nyáron abban az országban dolgozni amiről mindig is álmodtam. És ez az utolsó lehetőségem az életben. Nyelv és tapasztalat szempontjából is meghatározó lenne a következő évtizedekre vetítve.


Viszont a barátnőm nagyon-nagyon ragaszkodó típus, és már sajnos 1 hét után is fizikai tünetei vannak a hiányomnak rajta.


Ez nagyrészt a túlzott féltékenységből ered.


Tudom, hogy szenvedne szegény ha kimennék, és onnan nincs is visszaút 2 hónapig. Viszont tudom, hogy ezzel akár el is veszíthetem.


Ilyenkor jönnek képbe a sablon szövegek, hogy ha igazán szeret akkor megvár, támogatja az álmaim stb.

Viszont ugyanúgy tudok ennek ellentétét is mondani, hogy megkapom azt ilyenkor hogy nem elég fontos számomra ő ahhoz, hogy lemondjak ilyen lehetőségekről. Vagy hogy tudom hogy szenvedne mégis ki megyek.



Most akkor hol itt az igazság? Mi az igazság? Melyik döntés?


2022. nov. 4. 14:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Életed lehetőségét ne dobd el magadtól senki kedvéért sem.
2022. nov. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

2 honap??????? Ez komoly!?

2 honapon sír bzdmeg?

2022. nov. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

2 hónap az lópikula ha két ember valóban szereti egymást,

ha emiatt el dobod a lehetőséget,buta vagy.

Azt hittem két év,mert még azt is túl lehet élni távkapcsban is,

persze csak akkor ha fontos a másik.

2022. nov. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
2 hónap az semmi. 4 évig ingáztunk két ország között. Túléltük, bár ez nem mindenkinek való. Beszélj a barátnőddel, hogy két hónap nem a világ. Ma már ott a net, videóhívás, szinte olyan mintha ott lenne az ember - tudom mert így csináltuk végig a 4 évet. A barátnőd kezdjen valamit a féltékenységével, találjon hobbit, vagy kösse le megát valamivel. Ha egy párkapcsolatban nincs bizalom, azt már a fene megette.
2022. nov. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
A bnőd az öbző
2022. nov. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
*önző
2022. nov. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"már sajnos 1 hét után is fizikai tünetei vannak a hiányomnak rajta."


Ilyenkor mindig elgondolkodom, hogy az ilyen ember hogy tudott élni még te nem voltál? Akkor haldoklott?

Ennyire azért nem kell társfüggőnek lenni, féltékenységgel spékelve.

Soha ne mondj le az álmaidról senki kedvéért.

Ha igazán szeret a barátnőd akkor támogat a céljaid elérésében. Ez a jó párkapcsolat egyik alappillére. A birtoklás nem egyenlő a szeretettel.

2 hónapról van szó, nem évekről, bár előttem írták, hogy még az is teljesíthető.

2022. nov. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Egyreszt a baratnod problemajat kezeltetni kene. Masreszt nem ertem, hogy ezt miert nem beszeled meg vele? Lehet kivenne 2 honap fizetes nelkuli szabadsagot es menne veled. Sosem ertettem, hogy minek az olyannak baratno, aki egy ogenvsak kardinalis kerdesben meg csak megkerdezni sem tudja. Te is csak disznek tartod, de eselyt sem adsz neki, hogy lehessen otlete, gondolata, velemenye a dologrol.
2022. nov. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Én is úgy gondolom, hogy egy ilyen nő nem érdemli meg, hogy miatta eldobd az álom melót.

Ha igazán szeretne megertene, hogy neked ez nagyon fontos és a jövő szebb lehetne mindkettőtöknek.

Szerintem önértékelési problémái vannak, birtokolni akar és nem hajlandó változásra.

Őszinte leszek, véleményem szerint még ha ki is bírjátok 2 hónapig külön és odamegy hozzád akkor is ezt fogja művelni.

Következőleg a munka miatt fog hisztizni, mert nem lesz rá annyi időd, vagy nem fogsz vele annyit foglalkozni, mint ő szeretné.

Én akármennyire is szeretném a helyedben örökre elbucsuznek tőle, mert ugyanúgy lesznek gondok a jövőben, mint most.


N

2022. nov. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Támogat, jót akar nekem mindig, de attól még az ösztöneivel nem tud mit kezdeni.


Természetesen nem a háta mögött mennék ki az utolsó pillanatban, mindent megbeszélek vele. Csak objektíven látó embereket is meg akartam kérdezni erről.

2022. nov. 4. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!