Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez önzőségnek számít egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez önzőségnek számít egy házaspár részéről? Gyerekek felé

Figyelt kérdés

5 gyermekünk van 4-9 évesek (ikerpárunk is van) imádjuk õket, én itthon vagyok, szóval sokat foglalkozok velük. Férjem is, ha tud velük van. Kéthetente hétvégén együtt vagyunk heten, semmi munka, csak velük foglalkozunk. Második heteken viszont kettesben vagyunk. Vagy egész két napra "eltûnünk" vagy csak egy napos, nem ott alvós. Úgy éreztük, 2 éve ez nekünk kell. Akkoriban kezdtünk eltávolodni, azóta minden rendben. A gyerekekre az vigyáz aki korábban is besegített, szóval nem idegen.

Sokan megszólnak emiatt. Hav egy hétvégét javasolnak

Valóban sok ez?



2014. okt. 28. 19:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem sok.. nektek is kell egy kis kikapcsolodas hogy csak ketten legyetek,hogy csak egymassal foglalkozzatok.. havi 2 nap nem sok.....
2014. okt. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nagyon jól csináljátok!Sok boldogságot!
2014. okt. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
szerintem rendben :)
2014. okt. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Annyi, amennyi nektek kell és kész. Egyáltalán nem sok. Teljesen reális. Akik meg megszólnak, csak irigyek, ne foglalkozz velük.
2014. okt. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen rendben van. Aki megszól, azzal ne foglalkozz. Ahogy nektek jó, az a lényeg.
2014. okt. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha nektek ez kell ahhoz, hogy rendben maradjon a házasságotok, akkor legyen. Ha váltok, akkor meg azért szólnak meg.... Nem tudsz sosem megfelelni mindenkinek és a kisgyerekes anyukák kifejezetten gonoszak tudnak lenni egymással, szóval ne foglalkozz velük.
2014. okt. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem minden házasságba kellene ilyen. 5 gyermek mellett pedig főleg! Szerintem nagyon jól csináljátok. Bár én még "gyerek" vagyok, de megérteném, ha az én szüleim csinálnák ezt. :)
2014. okt. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen rendben van. Ennyi kell kettesben.
2014. okt. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen rendben van. Nem csak szülők vagytok, hanem házastársak is!
2014. okt. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
ez teljesen rendben van, hidd el, akik ezert megszolnak, azok is szivesen mennenek el igy hetvegezni neha-neha :)
2014. okt. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!