Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel engesztelhetném ki?

Figyelt kérdés
Összevesztünk a barátommal,és így utólag bevallom,én vagyok a hibás. Meg szeretném lepni valamivel,valami egészen különlegessel.Segítsetek,kérlek! Nagyon szeretem,és nem akarom a saját hülyeségem miatt elveszíteni:(
2010. szept. 28. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyeld le neki.
2010. szept. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szopikázd le, szerintem annak nagyon örülne (:
2010. szept. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Moszuke ***** válasza:
háááát például.... lepd meg egy bocsánat kéréssel? hm?
2010. szept. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát igen legelsőnek indíthatnál egy ne haragudj, nagyon sajnálommal....majd a nyakába ugorhatnál és megcsókolhatnád, aztán ki tudja mi lesz belöle..
2010. szept. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mát bocsánatotkértem!:)
2010. szept. 28. 20:11
 6/7 anonim ***** válasza:
szado mazo, BDSM vagy prosztatamasszázs
2010. szept. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20:11 es vok...akkor tedd meg még 1x és csókold meg ugorj a nyakába, és légy kedves odafigyelő, teríts meg míg hazaér vedd meg a kedvenc borát vagy pezsgőjét, öltözz fel szexyn, és legyen egy szerezz neki egy kellemes estét...és mond hogy mennyire nagyon szükséged van rá és nem akarod elveszíteni mert része lett az életednek amit nem tudsz kitörölni....találj ki valamit
2010. szept. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!