Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar elvenni a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar elvenni a barátom?

Figyelt kérdés

Mind a ketten 30 fölött vagyunk már, és idén 8 éve együtt vagyunk. Nagyon szeretjük egymást, tényleg minden klappol, a családom is nagyon kedveli (és egyébként ők is kérdezgetik...), és tényleg már csak ennyi hiányozna a teljes boldogságomhoz. Nem szeretném cseszegetni ezzel, mert azt akarom, hogy ő lépje ezt meg. Párszor persze, viccből odabököm neki, de semmi foganatja nincs.


Komolyan gondolja a kapcsolatunkat, hiszen nagyon sok energiát fektet be (sokszor visz randizni pl.), és bárminemű anyagiakat is megteremt nekünk (mindent önerőből - autó, lakás, biztos egzisztencia), még a gyerek projektnek is nekiálltunk. Ez utóbbi sajnos miattam nem olyan egyszerű, de túljutunk majd rajta.


Szerintetek mit csinálok rosszul? Miért nem érdemlem meg, hogy a felesége legyek? Miért nem érdekli ez a férfiakat manapság?



2022. nov. 6. 18:41
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
38%
En azt nem ertem a noket miert erdekli a hazassag ennyire.
2022. nov. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
36%
Ugyanebben a cipőben járok! Majd belehalok, hogy nem vesz el! :( mi "csak" 4 éve járunk, minden klappol, de ha februárig nem vesz el, akkor szakitok... 😪😔 még ha bele is pusztulok
2022. nov. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
30%
Engem érdekel, csak nincs kivel tervezni.
2022. nov. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
56%

2


Jezus,neked egy szakember kene,nem hazassag

2022. nov. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
63%
Miért venne el? Fiatal, pénzt keres, 8 éve van csaja, aki szülne is neki.
2022. nov. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
91%
Beszélni kellene erről, nem arra várni, hogy ő majd ezt meglépi. Egyeztetni kéne a jövőre vonatkozó terveket, lehet ő nem is akar házasodni. És erről nem, nem nyolc év után kellene beszélni.
2022. nov. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
93%

Én meg azt nem értem, miféle kapcsolat az, ahol ezt nem lehet megbeszélni, és random idegenek találgatására kell hagyatkozni, hogy vajon miért nem akarja.

Mert nem akarja, ez egyértelmű, innentől ugrott az a lehetőség, hogy inkább nem hozod szóba, mert azt akarod, hogy magától tegye meg.

2022. nov. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
94%

"Párszor persze, viccből odabököm neki, de semmi foganatja nincs."


Ha számodra fontos a házasság, akkor érdemes lett volna akkor egyértelműen tisztáznod vele, amikor már 1-2 éve együtt voltatok.


Abból, hogy már a gyerekvállalás sem a "majd egyszer talán" kérdése nálatok, hanem már megszületett közös döntés, jó eséllyel arra lehet következtetni, hogy komolyan gondolja veled.


Ha csak viccesen célozgatsz rá, hiheti azt, hogy neked sem igazán fontos. De az is lehet, hogy ő valamiért egyáltalán nem szeretne megnősülni.


Ha neked viszont fontos, és "hiányzik a boldogságodhoz", akkor - ha már eddig nem - ideje lenne egy őszinte beszélgetéssel tisztáznotok.

2022. nov. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
Jogos, és köszönöm a hozzászólásokat - de milyen dolog az, hogy nekem kell ezért piszkálnom, hogy hé, vegyél már el? Ha neki nem is fontos, nekem az, legalább ezt figyelembe vehetné. Csak nem akar tudomást venni róla. Régen ez egy tök egyértelmű dolog volt két ember között, akik szeretik egymást. Most miért nem az?
2022. nov. 6. 18:58
 10/49 anonim ***** válasza:
37%

4

Miért is kéne nekem szakember? Mert nem akarom pocsékolni az időmet valakire, aki nem akar elvenni????

2022. nov. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!