Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jó egymás előtt kulázni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó egymás előtt kulázni?

Figyelt kérdés

Nekem a pisilés meg a kakilás egy egyedül végzendő tevékenység, de itt is olvastam meg élőben is hallottam, hogy másoknak teljesen normális a párjuk előtt csinálni. De ez hogy alakul ki egyáltalán? Pisilés 2 perc, kaki ha nem telózol közben max 5 perc, ennyit mindenki kibír a párja nélkül, akkor is, ha fontos témát beszélnek meg éppen. Vagy ha mondjuk zuhanyzik a másik, 5-10 perc, annyit csak lehet várni ha nincs hasmenésed, hogy bemenj, max szólsz neki, hogy siessen. Nekem őszintén nem is megy úgy, ha van ott valaki, nyilván kiskoromban ment szülők előtt de az más, mint felnőttként a párod előtt. Böfivel, pukival nincs bajom, ha nem ontja rám naponta 50x :D


Vélemény?


2022. nov. 6. 19:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%

Van, hogy beszalad a fürdőbe mert mondjuk gyorsan kell neki bentről a ruhája, én pedig ülök a wc-n. Vagy fordítva.

Sőt. Ha zuhanyzom sem mondom neki, hogy uristen, be ne gyere. Ha kell mondjuk kezet mosni, bejön. És még puszit is ad.

Nem a világ vége és nem is elítélendő.

De ez nyilván nem jelenti azt, hogy egymás kezét fogva kakilunk. :)

2022. nov. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem. Lehet náluk mindig egyben volt a budi meg a fürdő.
2022. nov. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hát de elég büdös a kaki :D Mondjuk ablakot lehet nyitni, de nem repül ki egyből a szag
2022. nov. 6. 19:50
 4/19 A kérdező kommentje:
#2 Én is bárhol éltem mindig egyben volt a fürdő meg a wc, de sosem szerettem volna, ha bent van közben valaki, vagy én bemenni, amikor más ül a wc n. Tudok várni pár percet
2022. nov. 6. 19:51
 5/19 anonim ***** válasza:
40%

Ha valaki szarni lát az elég megalázó érzés, ha pedig te látsz mást az undorító. Kis fétis lehet azokban akik ilyenkor bemennek vagy örülnek, ha a másik végignézi a saját szarásukat. Fúj!


Még az is kellemetlen, ha végig kell hallgatni, vagy ha más végighallgatja a te előadásodat. Persze normálisabb helyeken jó a szigetelés, erős az ajtó - és zárható.

2022. nov. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Van aki ha nagy dolgot végez 10-15 perc is.. ferfiak azert nem nok!
2022. nov. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A férfiak sem tart mindig annyira sokáig.
2022. nov. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%

6-7


Sokaknál az akkor kötelező cigi miatt nyúlik annyira, melóhelyen meg a nyilvánvaló lógás-telefonozás miatt.

2022. nov. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
31%
10 perc indokolatlan, hacsak nincs hasmenésed. Bemész, mikor érzed az ingert, kinyomod, kitörlöd. Nem kell erőlködni aranyérig.
2022. nov. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
54%
Van akinek lassabban jo ki ezen mi nem ertheto?? Nem mindenki visz be eleg rostot meg folyadekot ezert tart tovabb!
2022. nov. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!