Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy a barátom nem elégedett velem?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk arról, hogy mit tervezünk egymással, de ő azt mondta, majd csak akkor kéri meg a kezem, ha Végre jól fogok viselkedni. Én tényleg igyekszem hozzá jó lenni, de sokszor megharagszom rá.

Egyszer mentünk valahova, és kicsinosítottam magam, de ez nem azt jelenti, hogy közönségesen néztem neki, mert nem is szoktam úgy öltözködni se, erre bevágja, hogy k.......vásan nézek ki, és hogy kur......kodom.

De azt is mindig megjegyzi, hogy ha én semmiben sem értek vele egyet, ami a jövőbeni terveket illeti akkor egyedül fogok maradni anyukám nyakán.

Mondtam egyszer neki, hogy én szerintem úgy általában nem vagyok elég ügyes, erre is azt mondta, hogy ha együtt élünk is össze kell szednem magam, és jó benyomást kell tennem akár otthon, akár egy új munkahelyen is. Pedig én ilyenkor azt várnám, hogy mivel ő a párom, kicsit biztasson, és azt mondja igenes ügyes vagyok, de nem. De azt mindig elmondja, hogy szeret, és sohasem szakítana velem.


2022. nov. 6. 20:51
1 2
 1/15 Noren1989 ***** válasza:
48%
Zsarolàs/kamuszagot érzek.
2022. nov. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én nem kamuzok.
2022. nov. 6. 20:53
 3/15 anonim ***** válasza:
21%

Üdv a klubban! Ugyanebben a helyzetben vsgyok. Akárhogy igyekszem, képtelen vagyok megfelelni. Ráadásul minden nap főzök is, és egyedül tartom rendben a lakást, de sosem elégedett, és egyre kevésbe birom.

Én sajnos már öreg vagyok, ezért nem tudok kilépni, de ha te még fiatal vagy akkor menj. :( ha te is öreg vagy, tarzsd magadban a véleményed mindig. Ugy talán meg tudsz neki felelni

2022. nov. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%

Már legalább hónapok óta írsz ide, hogy a pasid szerint ki kell erdemelned az eljegyzest.

Elárulom, hogy egy normális kapcsolatban ez két fel dontese, és senki nem tesz vele szívességet a másiknak, mert mindketten erre vágynak. A te “párod” nem vágyik erre.

2022. nov. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Még amiket kifelejtettem, hogy volt egy időszak, mikor beteg voltam, és mikor köhögtem egyszer csak elhúzódott tőlem, csak azért mert kíváncsi volt mit szólok ehhez. Meg hogy ne fújjam annyiszor az orromat sem, mert őt zavarom, nem tudok a fenekemen ülni este.
2022. nov. 6. 21:16
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
én is csalódtam benned
2022. nov. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%

Nos, ha te ilyen életre vágysz, maradj csak mellette nyugodtan! Teljesen le fog amortizálni ez a (nem nevezem embernek, már csak azért se) véglény. Sosem fogsz megfelelni neki. Nem fog semmit megengedni és mellette természetesen elkönyvelheted a félrekúrást is.


Menekülj! Minél előbb!

2022. nov. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Ezt már kiírtad ide párszor. Akkoris el lett mondva, hogy a csávó terrorizál, zsarol érzelmileg, így a legjobb lenne ha szakítanál. Látom ez nem történt meg, és ugyanott toporogsz. Elárulom, kiírhatod még 20x sajna ez változni nem fog.
2022. nov. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%
Ilyennel ki akarna házasodni vagy gyereket? Vagy ennyire buta nő létezik aki nem látja az intő jeleket? Vagyonos család, esetleg túl helyes? Nehéz elképzelni egy normális nő mit akarhat ilyen buza viragtol..
2022. nov. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%

Érzelmi-lelki bántalmazó


Akkor érdemled őméltóságát és kegyeit, ha ilyen és ilyen leszel, így és így viselkedsz - nárcisztikus


Feltételekhez köti a szeretetét


“Soha nem szakítana velem” - érzelmi manipuláció hogy maga mellett tartson (miközben pazarlod az időd es életed rá)

2022. nov. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!