Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom kitalálta valami h....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kitalálta valami h. lye haverja hatására, hogy vazelin feltöltést csináltat a péniszébe. Mert ő nem elégedett a mérettel. Hiába mondom neki, hogy nekem ez így teljesen jó, hát nem ez a lényeg?

Figyelt kérdés
18 cm-es, nekem tökéletes, a szexuális életünk jobb nem is lehetne...még így, 21 hónap után is. Kérlek, segítsetek, hogy beszéljem le??? Már azt is mondtam, talán máshol akarja kipróbálni, de teljesen kiakadt ezen. Azt mondta, neki nagyobb kell. Olvastam, és hallottam mennyire veszélyes ez. Hogyan győzzem meg?? Értelmesen, intelligensen. Nagyon szeretem, ő is engem, ez az egy probléma van...Mit tegyek??? S.O.S!!!!
2013. nov. 29. 22:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Örülj!

Jöhetsz hozzám mikor neki lerohad. :)

2013. nov. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
És a vazelin feltöltéstől hosszabb lesz? Mesélj még...
2013. nov. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
próbálj cikkeket keresni amik alátámasztják a rossz oldalát
2013. nov. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ezt úgy hívják h saját zsírral feltöltés, nem vazelinnel.

tehát nem rohad le, csak vastagabb lesz :D

nem hosszabb

de ez a zsír egy idő után felszívódik, szóval amolyam félmegoldás

2013. nov. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy neked a kemény farok jön be, nem a zsírral töltött virsli :D
2013. nov. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

vazelinnel töltik a romák és lerohad. ha orvoshoz menne azon nem aggódna


Vazelines pénisz feltöltési gondok?


Péniszemet feltöltöttem vazelinnel.

Bör alá injekcioztam 5 6 ml vazelint .

Pár hnap után becsomosodott :/ most a bör alatt egy kis uj körömnyi csomó van kb . Nem fáj , de zavaró . Mi bajom lehet ebből? Talán daganat ? :O :(( (remélem nem )

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

2013. nov. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2013. nov. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

Majd amikor nem áll fel neki, meg összevissza torzul, majd rájön, hogy ostobaságot tett.

Sajnálom, de hülyeség ellen nincs orvosság.

Mellesleg: ha tényleg annyira szeretne, szem előtt tartaná a kérésedet, és nem tartaná valami idióta haver baromságát előbbre, mint a barátnőjét.

2013. nov. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindegyőtöknek! Annyit segítsetek még, hogy mit mondjak neki?
2013. nov. 30. 07:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Hogy válasszon. Mert szerintem komoly gondok vannak vele.
2013. nov. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!