Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kerüljek közel újra hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerüljek közel újra hozzá?

Figyelt kérdés

A férjemmel volt egy nagy hullámvölgy a kapcsolatunkban, közel 2 évig. Ezidő alatt egyszer sem szeretkeztünk, nem értünk egymáshoz, hónapokig külön szobában aludtunk, feszült volt a hangulat, csak vegetaltunk egymás mellett, szűkszavúan beszéltünk ha kellett.

Nos ennek vége, kimásztunk a gödörből, jó a hangulat, közös programok is vannak, nincs vita stb. Alakulnak a dolgok szerencsére.


És az elmúlt pár hétben nekem rengetegszer jár az agyam a szexen, nagyon nagyon hiányzik. Nem csak maga a szex, hanem a szex Vele. De ne merek nyitni, fogalmam sincs, hogy ő akarná-e, nem akarok kényelmetlen helyzetet teremteni.

Alig bírom tartani magam, annyira szeretnék hozzáérni újra, érezni stb., De nem merek.


Szerintetek ezt hogyan lehet megoldani? Nyilvan konkrétan rákérdezni nem fogok, annyira gáz lenne és megöli az egész hangulatot. Csak annyira nem tudom, hogy ő akarná-e. :( Mert én nagyon...


2022. nov. 9. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kár ezen agyalni. Szerintem egy váratlan pillanatban markolj rá a farkára és mondd neki hogy nagyon kívánod hogy újra benned legyen.
2022. nov. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D hát igen, képzeletben ezt csinálom minden nap. :'D De nem tudom a valóságban mikor lesz ehhez bátorságom.
2022. nov. 9. 08:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem értem. A férjed. Ok, hosszabb ideig fasirtban voltatok, de akkor is a férjed, nem kellene hogy szégyelld magadat, a vágyaidat előtte. Főleg ilyen alapvető vágyakat. Lehet ő is arra vár hogy te kezdeményezz.

Este fogod magad, odabújsz, elkezded simogatni, csókolgatni...

2022. nov. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem fog rákérdezni mert nem mersz....oké akkor jól van ez így tovább. Jó kis házasság lehet akkor ha ezt se tudjátok megbeszélni.
2022. nov. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, a feleséga vagy. Mássz rá és kész.
2022. nov. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig markolászás előtt először csak célozgass...Akkor láthatod a reakcióit.

Megértem a fenntartásaid, ha netán nem jól sül el a dolog, az visszalökhet titeket (főleg önbizalmilag téged) a verembe.

2022. nov. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!