Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az baj, hogy a párommal nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, hogy a párommal nem kézzelfogható ajándékot adtunk egymásnak?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy én valami egyedit akartam készíteni, és nem volt időm már beszerezni a hozzávalókat és megcsinálni... A barátnőm is azt mondta, hogy nem sikerült megvennie/megcsinálnia...

Viszont volt egy fenomenális ottalvós esténk, ami olyanra sikerült, amilyet már nagyon rég nem tapasztaltunk. S miután újra szóba került a karácsony, azt mondta, hogy ennél jobb ajándék nem is kell.

De nem kellett volna mégis valami apróságot vennem neki? Csak az tényleg olyan lett volna, hogy bemegyek, és beledobok a kosárba egy csokit és valami átlagosat, ami megint nem személyes, ezért nem tettem...


2008. dec. 24. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobb volt ez így:) Hidd el, ez sokkal nagyobb ajándék neki és neked is, mintha valami (ahogy te is írtad) átlagosat kap. És erre biztosan mindketten még nagyon sokáig emlékezni fogtok:)
2008. dec. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem utólagosan valami kis apróságot adhatnál neki.. legalábbis én örülnék neki..:) mondjuk graviroztathatnál neki egy karkötőt vagy valami ilyesmi.. vagy gyujtót ha esetleg dohányzik, vagy csinálhatnál neki egy egyszerü karkötőt gyöngyből "csak úgy":)
2008. dec. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én bevallom rosszul esne....én hetekkel elötte gondolkozok hogy minek örülne a párom, akit annyira sem érdekel, hogy egy apróságot beszerezzen....háát engem bántana, hogy ennyire nem gondolt rám:(

bocsi

2008. dec. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Hát bizony emlékezetes volt :)

Második: Persze, utólag be fogom pótolni :)

Harmadik: Ne kéj bocsánatot, direkt a véleményekre voltam kíváncsi.


Köszi a válaszokat!

2008. dec. 24. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!