Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is kamu, amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is kamu, amiért nem akarja velem tölteni a Szilvesztert?

Figyelt kérdés

Felvetettem a páromnak, hogy töltsük a barátaimmal a Szilvesztert egy ilyen társasozós házibuli keretein belül.


Viszont Ő azt mondta, hogy Ő nem szeretne jönni, mivel ott van bent egy kutya, és ezért nem tudja vinni a macskát, és nem akarja itthon hagyni a tűzjáték és a durrogtatások miatt, hanem itt akar lenni vele.


Tavaly sem félt annyira a macska csak az ágy alatt volt ha jól emlékszem, szóval ezért gondolom, hogy szimplán csak nem akarja velünk tölteni a Szilvesztert, és a macska csak kifogás.


(Az Ő macskája 5 éve, 8 hetes kora óta)


2022. nov. 11. 15:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem gondolnám kifogásnak, én se hagyom egyedül az állatomat szilveszter este..
2022. nov. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
nem kifogás, vigye át ismerőshöz egy éjszakára
2022. nov. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, őszintén ha nem lenne otthon a haztartas tobbi tagja, akkor en sem tudnek elmenni szilveszterezni a kutyam miatt, annyira retteg, hogy allatkinzas lenne otthon hagyni egyedul es nekem is buntudatom lenne.

Nem voltam ott tavaly, nem lattam, hogy mennyire felt, de az, hogy az agy alatt volt, szerintem pont azt jelenti, hogy felt. Ha remegett is, te nem lattad, mert nem latsz be gondolom annyira az agy ala.

Ha a szuleivel el a baratod, akkor kerjetek meg oket, hogy vigyazzanak ok ra. Ha viszont egyedul el a baratod es csak o a macska csaladja, akkor ertheto a dolog es mint allattarto, azt mondom, hogy nem kamu.

2022. nov. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
2: szerinted mennyire tenne jot egy remult allatnak ha meg ki is szakitod otthonrol es bedobod egy idegen kornyezetbe, idegen emberek koze? Foleg egy macskanak.
2022. nov. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vagy igazat mond, avagy nincs igénye házibulira ismeretlenekkel. Amikor felajánlottad, hogy töltsétek együtt a szilvesztert otthon, visszautasított?
2022. nov. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
99%

"Tavaly sem félt annyira a macska csak az ágy alatt volt ha jól emlékszem"

Pont azért volt az ágy alatt, mert félt.

2022. nov. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem otthon él hanem egyedül már.
2022. nov. 11. 16:26
 8/14 anonim ***** válasza:
Találkozott már ezekkel az emberekkel? Milyen a kapcsolatuk?
2022. nov. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom azokhoz, akik szerint nem jó ilyenkor egyedül hagyni az állatot. Én sem tudnék bulizni szilveszterkor, ha a családból valaki nem vigyázna a kutyára. Volt,amikor nem is buliztam. de oylan is volt, hogy nálunk volt az összejövetel, és a kutya annyira félt, hogy feljött a lépcsőn a tetőtéri szobába, pedig máskor nem szabad neki. Vigyázott rá a társaság.
2022. nov. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az állatok félnek a tüzijátéktól ez tény. Viszont ez, hogy nem akarja veled tölteni a szilvesztert, ez ennyi erővel rólad is elmondható. Te sem akarod vele tölteni, mivel a barátaiddal akarsz lenni. Jó felajánlottad, hogy menjen ő is. Hogyha nem megy, akkor te gondolom elmész. Vagy nem? Nem hiszem, hogy kifogás lenni. Akinek van valamilyen állat az tudja, hogy képes úgy bele hergelni magát a félelembe, egyáltalán nem túlzás... sőt ez a felelős állattartás. Igaza van.
2022. nov. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!