Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is kamu, hogy ennyire nem ér rá, vagy tényleg ennyi időt elvesz egy mesterszak illetve egy főállású munka? Vagy szerintetek is van valakije?

Figyelt kérdés

Elkezdtem randizgatni egy pasival, de nagyon nagyon keveset ér rá.


Tény, hogy főállásban dolgozik, és levelezőn számvitel mesterszakon tanul, de akkor is, nekem nagyon nagyon gyanús, hogy ennyire kevés ideje van, főleg azért mert én nappalin csinálom a közösségszervező alapszakot, mellette részmunkaidőben dolgozok hétvégente általában, mégis én sokkal többször ráérnék, és ahogy mondtam, én NAPPALIN csinálom a szakomat, ami alapból több időt vesz el.


Most például azzal pattintott le, hogy lesz 2 ZH-ja, azokra sokat kell készülnie, mondjam meg mikor jó nekem, és próbál ahhoz igazodni.


Szerintem van valaki mása is csak titkolja, nem igaz, hogy valaki ennyire elfoglalt legyen, meg mióta kell 1-1 ZH-ra 1 hetet készülni?


Csak nekem gyanús az egész sztori?


21/L


2022. szept. 26. 17:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak neked. Eleve az alap és a mesterszak ég és föld, de a közösségszervezés, és a számvitel között még zongorázni is lehet a különbséget.
2022. szept. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj kérdező, de a közösségszervező az büfészak, ha a pasidnak komoly szakja van és még dolgozik is mellette örülj neki, hogy él.
2022. szept. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%

Te most trollkodsz, ugye? Komolyan a közösségszervező szakodat hasonlítod az övéhez?


De ugorjunk át minden hülyeségen ami a fejedben van és fókuszáljunk csak arra, hogy nem hiszed el neki amit mond. Mi értelme a kapcsolatnak akkor, minek vagy vele? Hogy működne minimálisan is, ha annyi sincs meg hogy bízol benne és nem gondolod hogy kamuzik? Hogy jön egyből a megcsalással gyanúsítás, milyen szinten kell ehhez lenni? Mit akarsz tőle ezek után, mit akarsz ettől a kapcsolattól?


Költői kérdések, mivel értelmetlen az egész. A kérdés teljesen irreleváns, hogy megcsal vagy hazudik-e; neki nincs ideje egy párkapcsolatra, te nem vagy érett rá, és bizalom sem létezik köztetek -> minden tekintetben kudarc.

2022. szept. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem büfészak a szakom, nem bölcsész karos, hanem egy közepesen nehéz szak.
2022. szept. 26. 18:06
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

Ne viccelj már.

Segítek:

[link]

Elég szomorú, hogy még azt sem tudod mit tanulsz.

2022. szept. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Akkor nem büfé, hanem mekis szak :D
2022. szept. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak ismételni tudom, a te alapszakod nincs arányban az ő mesterszakával, ráadásul ő főállásban dolgozik.


"meg mióta kell 1-1 ZH-ra 1 hetet készülni?"


Én többet is készültem mérnök szakon bizonyos tárgyakra.


N

2022. szept. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

Kezdjük ott, hogy a mesterszak (gondolom levelezőn), eleve 2 nap mínusz a hétből, mert iszonyú sűrű a beosztása a szemináriumoknak, hogy minden beleférjen, ráadásul ott rengeteget kell készülni magadtól is, mert pont a kevés idő miatt csak a leglényegesebb infókat adják át, a többit magadtól kell összegereblyézni a több tucat ajánlott olvasmányból. Plusz a palid még az egyik legnehezebb szakon is van, így meg aztán pláne nem irreális, hogy szinte sosem ér rá. Azon csodálkozom inkább, hogy neki hogy jutott eszébe ilyen sűrű beosztás mellett randizgatni bárkivel is, hiszen ha jól sejtem nagyjából aludni sincs ideje, nemhogy más lányokat fűzögetni.

Szóval nem, kérdező, tuti, hogy - ezek alapján - nem csal meg. Viszont az is biztos, hogy még egy jó darabig egyáltalán nem lesz rád több ideje.

A jövőre nézve pedig légy kicsit toleránsabb a partnereddel, mert ez a vádaskodás a kb. semmiért, ill. a kommunikáció hiánya örökös probléma lesz az összes jövőbeni kapcsolatodban.

Azt meg már hagyjuk is, hogy a te szakod messze könnyebben abszolválható, mint egy számvitel (ez nagyjából majdnem minden szakról elmondható egyébként), ill. a nappali tagozaton sokkal jobban eloszlanak az előadások, és ha jegyzetelsz, sokkal kevesebbet is kell majd készülnöd a vizsgákra. Ráadásul te egy részmunkaidős állásban dolgozol, ami gondolom diákmunka, vagyis rugalmas, míg a teljes idejű állásokról ez nem igazán mondható el. Szóval érthető, hogy te miért érsz rá többször, mint a srác.

2022. szept. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
1%
Biztos, hogy több nője van, ez a normális. Mindenki így csinálja.
2022. szept. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%

"én nappalin csinálom a közösségszervező alapszakot, mellette részmunkaidőben dolgozok hétvégente általában, mégis én sokkal többször ráérnék, és ahogy mondtam, én NAPPALIN csinálom a szakomat, ami alapból több időt vesz el"


Fogalmad sincs róla, milyen főállás után beülni órára és a fennmaradó időben megtanulni azt, amit leadtak és kicsit kipihenni magad. Egy 20 órás "hobbimunka" mellett nekem is volt időm meg energiám mindenre.


Én estis vagyok főállás mellett, hétköznap alig néhány órám van, azt pedig bocs, de 12-13 óra ülés után inkább edzésre szánom.


Nem mondom, hogy nem lehet találkozni ettől, de a másik hajlandóságát nem abból fogod tudni, hogy tud - e rád szánni egész estéket, délutánokat, hanem abból, hogy ha szar, unalmas is a program vagy párhuzamosan csinál is valamit, akkor is azon van, hogy együtt legyetek. Például nekem a párommal sok egymás mellett létezős randim volt anno, amikor én tanultam, ő sorozatozott, de ott volt velem és együtt aludtunk. Vagy átmentünk egymáshoz csak vacsizni, ilyenek.

2022. szept. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!