Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, engednétek a párotokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, engednétek a párotoknak, a munkájával összefüggő testiséget/meztelenséget?

Figyelt kérdés

Ha igen, hol a határ?


Nem prostituált munkára gondolok!


Olyan dolgokra, hogy SPORTrúdtáncosként, szerepelhetne-e bemutató és oktató videókban?

Vagy szerepelhetne-e fehérnemű, fürdőruha, intim tisztálkodó reklámban, lenge öltözetben?

Vagy színésznőként, egy itt forgatott filmben/sorozatban játszhatna-e prostit, szeretőt, akiknek lenne meztelen és/vagy szex (Nem valódi!) jelenete, vagy meztelen hullát?


2022. nov. 12. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lefedett intim tàjékig oké lenne. Azt közvetlen nem szeretném hogy páromról pontosan tudja a nagyközönség hogy hány redő van a nemiszervén vagy milyen ráncosak a heréi, stb.

Szóval minden ok amíg levan takarva pl bikinivel, egy törcsivel, stb.

2022. nov. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Színész vagyok, a másik oldalt ismerem, hogy egy nőnek milyen nehéz megélnie, hogy néha több száz ember előtt ruhátlan vagyok. Privátban mesélhetek
2022. nov. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mikeXxX ***** válasza:
52%
Eleve ilyen emberrel össze sem jönnèk ( Nem nèzem le de számomra nem opció) .43f
2022. nov. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

Egy sorozatban volt egy szereplő, aki szerintem valami nudistát játszhatott, nem igazán értem nyelvismeret hiányában. Persze volt egy kis cenzúra, de minden egyes jelenetében meztelenül volt. Egy barátom fordított interjút, és abban mesélte, hogy milyen izgalmas volt utána a pasijával otthon is eljátszani a szerepét privátban. :)

Szóval ki tudja, az ilyenből akár jó is kisülhet. Ha a megfelelő módon áll a dologhoz az ember. ;)

2022. nov. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!