Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Mennyire hátrány az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mennyire hátrány az ismerkedésben, ha nem tudok összefüggően, dinamikusan beszélgetni?

Figyelt kérdés

Hülye szerintem nem vagyok, mert egyetemre járok (nem büfészak), de sajnos a kommunikációs képességeim eléggé korlátozottak. Amellett, hogy kevés témához tudok hozzászólni, a nagyobb baj, hogy nem tudok szépen beszélni. Sokszor rekedt a hangom, folyamatosan raccsolok (ilyen angol-francia kevert akcentussal) és többször át kell gondolnom mit mondjak és úgy is néha értelmetlen, csonka/befejezetlen mondatok hagyják el a számat. Ugyanakkor azt vettem észre, hogy a legtöbb fiatal srác, különösen lányok társaságában, úgy tolja a szöveget, mintha valami rapper lenne és ráadásul még szép, választékos gondolatai is vannak. Bulis élményekről úgy nyomja a szöveget a gyerek, mintha egy spontán stand-up-os lenne, a csajok meg közben orgazmusszerűen nevetgélnek/vihorásznak és a pasi dumája hatására szinte lecsúszik a bugyijuk. Anyám szerint azért nem tudok normálisan beszélni, mert sosem olvastam könyveket/nem tanultam rendesen a magyart (mégis 5-ös érettségit írtam :D) és nem jártam társaságba. De én úgy gondolom előbbinek semmi köze, utóbbi pedig inkább következménye a rossz kommunikációs képességeimnek. Különösen az hendikep számomra, hogy a beszélgetés során tudatosan kell kerülnöm az "r" betűs szavak használatát és másképp kell kifejeznem magamat (ami miatt nincs annyi önbizalmam beszélni), mert különben nagyon beégnék. Nem ennyire gáz, de fáradtabb napjaimon akár ez is elképzelhető: https://www.youtube.com/watch?v=6efCOghdmlQ

xD

Szóval elsősorban lányoktól kérdezném, hogy mit gondoltok egy ilyen pasiról, ha amúgy normális személyiségűnek és kedvesnek/intelligensnek tűnik?



2017. máj. 8. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
hát akkor bukta,a nők elvárják hogy szórakoztassák őket,képesek összejönni még egy bo.londal is ha jö a szövege meg ecsethaja van
2017. máj. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem olvastam el.

de hí írni tudsz ennyit, a duma miért nem megy?!

amugy szervezd a randijaidat akkor egy pub ba, és mielőtt a csaj odaér dobj be egy felest (ne többet, mert megérzi, egy pont elég hogy megeredjen a nyelved)

bármiről lehet beszélni, tényleg akármiről. Én van hogy az időjárást hozom fel, vagy a kajákat, vagy pl valami filmet ilyesmi..tökmindegy

2017. máj. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es szerintem meg jobban tetted volna ha elolvasod. Lehet okosodni, ha else olvasod a kérdés alatti kiegészítést, ha meg annyira nehezedre esik olvasni akkor..:D áh soha nem értettem az ilyeneket :D
2017. máj. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát kérlek, most elárulok neked egy bazi nagy titkot.


Ha beleszerelmesedsz valakibe, úgy fogod f_sni a szót, mint egy profi rapper.

(Ha máshonnan nem is, de erről a hatásról biztosan fel fogod ismerni. Ilyenek a hormonok: kifordítják magukból a zembert.)

2017. máj. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!