Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Váljak? Az orvosok azt mondták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váljak? Az orvosok azt mondták hogy nem lehet gyerekem, azóta nem tudom a közelemben elviselni a férjem gyerekét, én nagyon szeretnék anyuka lenni, a párom nem akar gyereket örökbefogadni, mert neki van, és neveljük azt

Figyelt kérdés
és más gyerekét nem akarja nevelni. Váljak el? Vagy hogy viseljem el a gyereket?

2022. nov. 15. 07:17
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
61%

#20

Lehet, hogy a kenyérpirítónak semmi baja, csak te nem tudod rendesen használni, és emiatt lecseréled egy másikra, amit szintén nem fogsz tudni hssználni.

Mi a következtetésed? Az összes kenyérpirító szar.

2022. nov. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
48%

#20:

Jajjj, Veled igen komoly baj van fejben, képzeld el, hogy az a kenyérpirító magától jött el, mert állandóan pizzát rendelsz!

2022. nov. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekre vetíted azt a haragot, amit a “párodra” kellene azért, mert ennyire nem érdekled.
2022. nov. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
7%

Jah, hogy a férjed nem akarja más gyerekét nevelni, de te azért neveljed a más gyerekét?! Önző f.sz.

Akinek meg egy örökbe fogadott gyerek nem több, mint a férje gyereke, na annak van baj a toronyban rendesen...

2022. nov. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
68%
Nem mindenki akar örökbefogadni, ezt meg kell értened. Én sem tudnék pl örökbefogadott gyermeket nevelni, mert tudom hogy egyszerűen alkalmatlan lennék rá. Egy ilyen - a rendszerből jött - gyerek már baba korától kezdve traumákat cipel, amit nem egyszerű kezelni, és minél később kerül családba, annál nehezebb. Kérdező, tedd fel magadnak a kérdést. Te ezzel a mentalitással amivel rendelkezel, alkalmas lennél rá? Nem hiszem. Válj el. Jobb lesz az mindenkinek.
2022. nov. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
77%

"Akinek meg egy örökbe fogadott gyerek nem több, mint a férje gyereke, na annak van baj a toronyban rendesen..."

Azt is idegen nő szülte. Annyi a különbség, hogy azzal valószínűleg nem dugott a pasas. Senkire nem lehet rákényszeríteni idegen gyerek nevelését. Sem a pasira, sem a kérdezőre. Ha nem tudnak megegyezni, akkor ebből hamarosan szakítás lesz. Ennyi.

2022. nov. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Annyi a különbseg hogy engem hív anyának, én vagyok vele 0-24 itt meg a gyerek napi szinten, anya ezt főzött, anyával itt ott voltunk mesél, én nem vagyok az anyukája, vágynek arra hogy anyának szólitsanak, hogy én oltoztethessem, nevelgethessem, itt 2 hetente jön hétvégén a gyerek, és az apukajaval van, eprsze én is játszok vele, mosok főzök rá, de hozzám senki nem jön oda hogy szeretlek anya, és ahogy mondja neki hogy szeretlek apa, az nekem fáj, csak szeretném átélni milyen anyanak lenni, meddőségem kiderulese előtt semmi rossz érzésem nem volt.
2022. nov. 15. 15:06
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha valóban évekig tart egy örökbefogadás akkor ideje szakítani és keresni mást aki szeretné ezt veled.
2022. nov. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Vannak akik magukra ismertek a jelek szerint.
2022. nov. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!