Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Extrém nagy libidójú férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extrém nagy libidójú férfiak mit kezdenek a menstruációval? Ha megvan és a párodnak ezt meg is mondod, hogy alakulnak a további napjaitok, az a 3-4 nap? Okoz ez problémákat a kapcsolatban, ha igen hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

2022. nov. 16. 08:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
99%
Nőként tudok válaszolni. Azért az a pár nap nem a világ vége még extrém magas libidó mellett sem. És ha valakiben nincs rossz érzés ettől, akkor ugyan úgy lehet csinálni. Vagy még egy opció azokon a napokon marad csak a petting. Azért nem nagy dolog ez.
2022. nov. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
78%
"Magad uram!" - nincs ennek az embernek annyi fantáziája, hogy saját magát elégítse ki, kis változatosságként? Persze ahol a kapcsolatban résztvevő másik fél "megtiltja" ezt, ott gondok lesznek.
2022. nov. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

1 Egyéb traumák is vannak amik ehhez kötődnek, pl sok visszautasítás érte régebben más okok miatt is.

2 Hát vannak olyanok akik nem szokták maguknak sose. Én is csodálkoztam, hogy van ilyen.


Szóval nemcsak az ideális teljesen normális férfiak esetei érdekelnek, hanem esetleg olyan is aki egyébként is stresszes.


Amúgy a kérdés ilyenkor betegség esetén pláne aktuális, mi a helyzet kb 1 hetes lázas betegséggel. Tudom mi lenne ideális, de inkább a nem ideális felfogás, helyzet mekkora gondokat okozott pároknak, ez jól jönne most, tapasztalatok.

2022. nov. 16. 09:15
 4/30 A kérdező kommentje:

2 Amúgy nők is vannak akik szinte soha nem csinálják maguknak, ezt tudom és egy vagyok közülük, szóval végül is nem csodálkozok, de férfiaknál ilyet még nem hallottam amúgy rajta kívül.


Inkább az hogy amiket mond hogy ilyenkor mit kell csinálni, hogy kell megoldani, ilyen kezdetűek hogy: aki igazán szeret az..... stb.

Ez tényleg olyan egyértelmű mint ahogy ő fogja fel?

Mert akkor alkalmazkodok és belátom a tévedésem.

Ha eddig sikerült elmagyaráznom és látszólag megértő, más témákon 4 napig durcázik kötekedik de nagyon. Erre mi a megoldás.

2022. nov. 16. 09:20
 5/30 anonim ***** válasza:
16%
Ha orálisan kielégítem többször is, akkor az úgy teljes értékű neki, pedig magas a libidója.
2022. nov. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
93%

Mindegy milyen magas a libidója, meg mennyi elutasítás okozott neki traumát. Ha ezzel az aki szeret szarral akár lelkileg zsarolni, hamar kiöl belőlem minden vágyat, aztán lehet majd nézni. Ne szórakoztunk már egymással.

Ha beteg vagyok, tőlem fejre is állhat és menstruáció alatt is. Nehogy már a kardjába dőljön pár nap miatt. Ha nem lennél neki kivel kefélne? Kivel élné ki azt a csodásan magas libidóját?

Utalom az ilyen fszkalapokat.

2022. nov. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
92%

Menzesz alatt simán lehet szexelni.


Olyannal meg természetesen nem lennék együtt aki nem bír a farkával ha pár napig beteg és lázas vagyok. Oké hogy szereti a szexet de ez konkrétan nem normális ha nem bír ki néha egy hetet.

2022. nov. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
98%

Ő jön azzal, hogy ha igazán szereted...? Mekkora mocskos dolog ezzel zsarolni.

Ha igazán szeretne, nem ilyen önző farok lenne és megoldaná magának, ha már nem bírna magával. Életem. De sajnálom, hogy nem bírja meg stresszes. Ha beteg vagy vagy menstruálsz. Neked akkor is ki kell őt szolgálni, mert magas a libidója?

Nehogy bedőlj ennek, hogy még te vagy aki nem szereti őt.

Ha nagyon megvan, ha beteg vagyok, ha fáradt vagyok, mikor új melóhelyen kezdtem és nagyon feszült voltam a helyzettől, vagy most a napokban a fogam fáj... nyilván a szex az utolsó, ami eszembe jutott. A férjem ezen nyilván nem akad fent. Mert ember vagyok én is, nem egy gumibaba.


Nőj fel, kislány. Nem kell mindent elhinni a bácsiknak, mert csúnyán ki fognak használni.

2022. nov. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
63%

2 Hát vannak olyanok akik nem szokták maguknak sose. Én is csodálkoztam, hogy van ilyen.


Nincs ilyen férfi. Téged etet, hogy elégítsd ki te, mennyivel jobb lenne neki. Hogy te közben alig élsz, hát na, kit érdekel...?

2022. nov. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
97%

6-ossal értek egyet.

És ha beteg vagy? Vagy el kell utazni? Bármi van? És ha éppen nincs barátnője?

2022. nov. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!