Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal együtt vagyunk/vo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal együtt vagyunk/voltunk már majdnem 3éve. Én 19éves vagyok ő 24. Két évig dolgozott majd ebben az évben jelentkezett suliba (rendőrnek). Most suliba jár kolis. A nyáron is dolgozni volt mikor én elkezdtem érezni hogy ez így nekem nem jó!?

Figyelt kérdés
Nincs ott mikor szükségem lenne rá, elég sokat veszekedtünk, úgy éreztem már nem szeretem.Ekkor más fiúkban kerestem azt amit tőle nem kapok meg! Gondolkodtam, hogy szakítsak-e vele, de nem tudtam megtenni, mert mikor belegondoltam hogy nem lenne szörnyű érzés volt! Ezt magam sem értettem! Ekkor jött egy fordulat. Hazajött a munkából és nem keresett, próbáltam hívni de nem vette fel, írtam neki smst de semmi, ekkor barátnőmék levittek hozzá! Kihívtam beszéltünk és azt mondta, hogy már nem úgy érez mit régen meg nem tudja mit csináljon?! Ezek után együtt maradtunk. Rá pár hétre én szakítottam vele, mert úgy láttam így semmi értelme folytatni, főleg ha ő így vélekedik a kapcsolatunkról. Ekkor ő sírt, hogy nem tudja miért mondta ezt, nagyon szeret én vagyok neki a mindene, fontosabb vagyok neki akárkinél, rá pár napra kibékültük!Együtt voltunk max egy hónapig minden jó volt ekkor megint neki lett valami problémája és azt mondta legyen vége! Ez kb 2 hete volt azóta minden olyan mint volt, senki nem látja hogy vége, ugyan "azt" csináljuk mint azelőtt! De mi tudjuk hogy nem vagyunk együtt. Fogalmam nincs mit csináljak, már nem látok bele ebbe az egészbe. Azt mondja nem tudja mi ez stb. Minden jó mikor itthon van, viszont tegnap este írtam neki sms-t nem írt vissza és ma sem reagált. Hétvégén kérdeztem hogy mi legyen azt mondta akkor legyünk külön. Aztán mégis minden ugyanolyan volt mint azelőtt, mindig arról beszél hogy ne foglalkozzak senkivel, meg hogy ha én valakivel jóba leszek, vagy valaki megölel vagy közelít ő leüti! De akkor miért csinálja ezt?Mit tegyek?
2010. szept. 29. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Elmúlt, ideje túllépni.
2010. szept. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindketten életképtelenek vagytok.
2010. szept. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma felhívott meg msnen is írt! Aranyos volt! :) Mégis azt hiszem talán igazatok lehet! De miért olyan bonyolult ezt elfogadni?(ha elmúlt) Talán a megszokás miatt? Miért ragaszkodunk mégis a másikhoz ha ez már nem szerelem? Miért zavarná őt ha én mással lennék, ha már nem akar velem lenni? (Engem is zavarna)
2010. szept. 29. 22:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt mondom, nem érdemes vergődni. Csak nyúlik, nyúlik a dolog...Próbáljatok meg egy hónap szünetet tartani, nem keresni egymást, aztán majd úgyis meglátjátok.
2010. okt. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!