Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes vagyok?...

Lehet, hogy terhes vagyok? Majdnem 3 évig szedtem fogamzásgátlót együtt voltam a párommal, a mensesem időben jelentkezett, de nagyon gyenge volt. Utána fájt ott lent a pocim.

Figyelt kérdés
A következő mensesem időben jelentkezett és már normális volt, ezután hagytam abba a gyógyszer szedést (mert nem vagyunk együtt már), meg egészségügyi okok miatt is. Viszont az utóbbi egy hónapban is sokat fájt a hasam és most már 2 napja késik a mensesem. Azóta nem volt senkivel szex! Ez ugye azért van mert nem szedem a gyógyszert?
2009. jún. 28. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Hát pasi nélkül nehéz teherbe esni :-) :-) :-) :-) ismét egy idióta kérdés
2009. jún. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a hormon elvonása idézi elő.
2009. jún. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
36%
Alapíts vallást
2009. jún. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A tabletta abbahagyása után több hónapot is késhet az első menzesz. Valószínűtlen, hogy terhes lennél, de ha mégis aggódsz, csinálj egy tesztet.
2009. jún. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!