Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, ti hogy kezelitek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti hogy kezelitek ha a pasitok beteg?

Figyelt kérdés
Én vagyok a férfi. A párom rosszul kezeli ha beteg vagyok. Koronavírusos vagyok jelenleg, múlt kedden kezdödött. Elvitt a mentö is, szerencsére semmi komoly. Akkor azon aggódott, hogy úgymond megcsináltam a hisztiériát a szomszédok elött (mert kint voltak persze). Aztán napokig csak aludtam. Ö ki van akadva, hogy én fetrengek, míg ö a munkahelyén dolgozik. Tegnap már átjött és rámparancsolt, hogy üljek ki mellé az asztalhoz, mert nem fogok fetrengeni amíg ö dolgozik a gépén. Még mindig nem vagyok jól! Máskor is ha náthás vagyok (ami nálam alapból 9 nap minimum) teljesen ellenem fordul. Sima náthánál nem szoktam feküdni, mindent ugyanúgy csinálok. Olyankor amiatt akad ki, mert rohadt idegesítö ahogy fújom az orrom vagy tüsszögök. Fejezzem be mert máson 2 nap alatt átmegy a nátha.
2022. nov. 22. 11:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

A férfiak kicsit tényleg nehezebben viselik a betegséget, ezt én is tapasztaltam. 😅

De azért ha tényleg komolyabb beteg vagy, akkor inkább ápolnia kellene és épp arra bíztatni hogy ne kelj ki az ágyból inkább feküdd ki rendesen. Én ilyenkor szinte mindig mindent ágyba viszek. Leves, tea stb. Figyelem hogy szedi-e a gyógyszert, van-e láza. Sokszor még éjjel is felébredtem ránézni hogy jól van-e. 😊

Magyarul a barátnőd kicsit lehetne figyelmesebb. 😊

2022. nov. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Rosszabb, mint egy hajcsár.

A helyedben elgondolkodnék, ezt akarom-e egy életen át. (Én nem akarnám.)

2022. nov. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Hans Pötterman ***** válasza:
81%
Pff. Empátia 0. Gondolom milyen aranyos, együttérző ez a fruska az élet többi területén is. Én keresnék mást,ez egy érzéketlen dög.
2022. nov. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Hagyd el a csajt.
2022. nov. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak általában rosszabbul viselik a betegségeket, de ezt nem kell túltárgyalni.

Az meg hogy a párod így viselkedik, nem is értem. Én ilyenkor mindig ápolgatom a párom, és ennyi. Nem basztatod még én is. De hosszútávon gondolkozz el, hogyha ilyen sok megértés van benne, másban is elő fog jönni ez a viselkedés.

2022. nov. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Elmúlt egy szerelem és nagyon fáj....

Amikor az egyik félt a másik fél ennyire idegesíti ott már a baj nem k8csi

2022. nov. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy nem "kezelem", mármint megkérdezem hogy vigyek-e haza neki valamit, meg hagyom pihenni. (Annyi igaz, hogy amikor már 10+ órája alszik akkor neki szoktam állni elpakolni, elindítom a mosógépet meg ilyesmik, nem járok síri csöndben lábujjhegyen 24 órákat)

Eszemben nem lenne cseszegetni.

2022. nov. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Eléggé érzéketlen, úgy dobnam, hogy csak úgy zuhogna :D
2022. nov. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen hagyom fetrengeni, pihenni, viszek neki teát, levest és átveszem az összes itthoni teendőt. Nem anyáskodok felette, azt egyikünk se szereti, de odafigyelek rá. Ügyesen választottál, ennél önzőbb, hisztisebb pi%&át nem sikerült találni?
2022. nov. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy bírod elviselni őt hosszútávon. Ez elég durva, amit leírsz. A férjem jól viseli a betegséget, nem dől ágynak, de ha azt tenné, hagynám és a segítségére lennék, ha szükség lenne rá. Tavaly eltörte a lábát, 6 hétig feküdt itthon gipszben. Home Office-ba kértem magam, mert a törés mellett midnenféle szalagszakadása is volt, így nehezére esett a mozgás még mankóval is. Na, akkor tényleg körülugráltam, de nyilván az egy elég speciális helyzet volt.
2022. nov. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!