Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszabb távon szoktak,olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszabb távon szoktak,olyan kapcsolatok működni,ahol két fél nagyon különbözőek?

Figyelt kérdés

Randizgatok egy nővel,ő értelmiségi diplomával nyelveket beszél( tanárnő).

Én pedig egy gyárban vagyok operátor.


Néha olyan dolgokat mond amiről azt se tudom mit jelent, ilyenkor bölcsen helyeselek.


Nemrég voltunk balett előadáson,mert ő azt annyira szereti,én elég gyakran bebólogattam közben.



2022. nov. 22. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Persze
2022. nov. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Működhet, van rá nyílván példa. De én azt mondom hogy kell valami kapocs, ami mind a kettőtökben közös. Mert akkor azért lehet olyan programokat csinálni, amit mind a ketten élveztek.
2022. nov. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Mi is nagyon sok dologban különbözünk egymástól párommal, személyiség terén is.

Ha 3 éve teljesen jól működik a dolog, kétlem hogy nektek akadály lenne, hogy az egyikőtök tanultabb, műveltebb.

De ha már a tanulmányok.. édesapámnak 8 általánosa és egy szakmája van, érettségije illetve annál több nincs. És bár anya sem végzett főiskolát, egyetemet, de több OKJ-t igen, nem egy szakmája van. 25 éve boldogan élnek együtt.

Ha alapvetően megvan az összhang, simán működhet a dolog. :)

2022. nov. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Voltam hasonló helyzetben, eléggé különböztünk egymástól, csak az elején az érdeklődés és egymás felé érzett izgalom palástolta. Tulajdonképpen a szexen kívül semmi sem volt jó köztünk. Vége is lett gyorsan.
2022. nov. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még rövid távon se, főleg ilyen példával, mint amit te írsz.
2022. nov. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!