Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 51. éves férfi vagyok. Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

51. éves férfi vagyok. Lehet, hogy kapuzárási pánikom van? Ezzel kapcsolatban szeretnék beszélgetni. Többi lent.

Figyelt kérdés

Szexuálisan aktív vagyok, persze nem úgy mint 30 évesen,tehát ezzel még nincs gond.

Viszont már úgy érzem, senkinek nem kellenék, és ez rossz. Régóta házas vagyok, de mivel a feleségem is változó korba lépett,jóval kevésbé kívánja a szexet.

Hogy tudnám ezt a "pánikot" leküzdeni?

Gúnyolódó válaszok nem hatnak meg.


2022. nov. 22. 16:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%

Rossz hirem van: ez sajnos ilyen.


Keress hobbit ami lefoglal, es kozben nem a szexen jar az eszed. Kerteszkedj. Kerits egy macskat. Tanulj meg valamit amit eddig nem csinaltal.


Sokan jarunk ugyanebben a cipoben.

2022. nov. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Van munkahelyem és állatokat tartok itthon. Ettől függetlenül, addig foglalnak le,még velük vagyok. Munka időben meg bőven van időm gondolkodni,amíg javítok valamit.
2022. nov. 22. 17:05
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
Talán egy kis virtuális flört segit. De előbb beszélnék otthon, hogy mi a gond. Én 50N vagyok és pont forditva van, a férjem libidója alacsonyabb, át tudom érezni a problémát...
2022. nov. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
76%

Én 50 év házasság után érzek 1-t veled. Engem le foglal a foci vb.itt volt kézi labda EB...

Csak az 50 es ami közös bennünk. :)

2022. nov. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
45%

Miert akarod azt érezni h kellenél e vagy nem másoknak?

Nem mindegy?

2022. nov. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Talán kell az egómnak.
2022. nov. 22. 18:05
 7/26 anonim ***** válasza:
71%
Azért arra figyelj, hogy az egofényezéssel ne bántsd meg a feleséged. A virtuális flört is flört, az ilyenek hamar kiderülnek és rohadtul tudnak fájni
2022. nov. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
45%

#6

Kisebbségi komplexus önbizalomhiány:(

2022. nov. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
76%
Az ilyen pasikkal van tömve az összes tàrskereső. Tinilányok után futnak, farkat mutogatnak és meg vannak győződve arról hogy az ő farkukra várt eddig minden nő. Aki meg nem az rohadt qurva. 😂 Ego az egekben és kvázi vedd megtiszteltetésnek ha meg akar dugni.
2022. nov. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Hát 9-es,velem kapcsolatban óriási tévedésben vagy. Nem vagyok egyik társkeresőn sem és nem vágyok tini lányokra. Van öröm az életedben,te kevered a fogalmakat.
2022. nov. 22. 18:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!