Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 51. éves férfi vagyok. Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

51. éves férfi vagyok. Lehet, hogy kapuzárási pánikom van? Ezzel kapcsolatban szeretnék beszélgetni. Többi lent.

Figyelt kérdés

Szexuálisan aktív vagyok, persze nem úgy mint 30 évesen,tehát ezzel még nincs gond.

Viszont már úgy érzem, senkinek nem kellenék, és ez rossz. Régóta házas vagyok, de mivel a feleségem is változó korba lépett,jóval kevésbé kívánja a szexet.

Hogy tudnám ezt a "pánikot" leküzdeni?

Gúnyolódó válaszok nem hatnak meg.


2022. nov. 22. 16:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
60%

Idővel a szex iránti vágy ritkán marad azonos szinten. Írigylem azokat a párokat, akiknél ez közel hasonló marad vagy egyszerre tűnik el. Persze hogy nálunk is ez gond.

N

2022. nov. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
64%

Barátkozz, járj társaságba, csoportos túrára, fel fog tölteni, és úgy is érzed magad tőle, hogy még kíváncsiak rád.

N.

2022. nov. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
Köszi, de a pótcselekvések nem pótolnak egy őrült szexet.
2022. nov. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
22-es. Folyamatosan társaságban vagyok,és mondhatni,komoly hobbim van,de a szex az mégiscsak szex.🙂
2022. nov. 23. 08:13
 25/26 anonim ***** válasza:
69%
A házasság bizony ilyen. Ott már le kell mondani egy idő után az őrült szexről.
2022. nov. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Miért nem kíván a feleséged? Magcsúnyultál, vagy ő csúnyult meg és így nincs kedve? Egy szinten kellene kb lenni külsőre és egészségileg, ez a titka.
2023. aug. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!