Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés

A barátom véletlenül megütötte a fejemet, de utána elkezdte puszilgatni, és mondta hogy nem szándékos volt. Bár utána azt is mondta, hogy megérdemeltem, mert mostanában nagyon rosszul bántam vele, és idegesítettem. Azzal idegesítettem, hogy mondtam nincs értelme úgy együtt lennünk, hogy azt mondta k...va vagyok.

Volt már olyan, nem volt kedvem szexelni, és addig nyaggatott vele, míg csak szexeltem vele. De mikor nekem van kedvem, akkor meg ő nemet mond, és azt mondja ez is egy büntetés, mert nem vagyok jó hozzá.

Egyszer azt mondja kövér vagyok, ne egyek olyan sokat, máskor pedig azt hogy túl sokat eszem, nehogy még a végén elhízzak.

Volt már olyan megkérdezte, nem gondolkodtam-e mellnagyobbításon, ami nekem nem tetszett, aztán mondta, hogy csak viccből kérdezte, meg hogy neki szépek az én melleim.

De volt már olyan, mikor majdnem szakítottam vele, mert úgy érzem nem úgy viselkedik velem, ahogy elvárnám, erre azt mondta, hogy miért is szakítanék vele, a nagy ügyességemmel nem is kellenék senkinek. Bár ebben igaza van, mert tényleg nem vagyok egy nagy ügyesség. Meg hogy gondolkodjak el, hogy az exeimmel mennyire volt jobb, mint vele, ők se tettek többet értem, mint ő.


2022. nov. 23. 11:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Skizo lesz a barátod,ezen nincs mit..
2022. nov. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg ennyire idióta vagy, hogy mindig megkérdezed? Jelentve van állandóan. Neked orvoshoz kéne menned, mert nem vagy normális semennyire, szánalmas vagy.
2022. nov. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Te döntöd el, hogy hol húzod meg a határaidat.


Megvárhatod, amíg - képletesen - a padlót törli fel veled, vagy összeszedheted a maradék tartásodat, önérzeted és önbizalmadat, és kiléphetsz ebből a lelkileg bántalmazó kapcsolatból, amíg nem késő.

2022. nov. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha még ezerszer is kérdezed meg akkor is azt gondolom, hogy a barátod egy gyerekes idióta. Mikor szeded össze magad végre? Mire vársz, ennyire jó egy ilyen bunkóval égetned magad?
2022. nov. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem fog kilépni, már vagy másfél éve írkálja ugyanazt, és le se fossa, ki mit ír. Reménytelen. Úgyse fog vele szakítani, mert szeret felmosórongy lenni. Nulla önbecsülés, aki ilyet elvisel, az magát se szereti. És csodálkozik, ha így viselkednek vele. Megteheti a hülye pasija.
2022. nov. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mindig azt mondja, hogy én nagyon megbántom őt, pedig ő szeret.
2022. nov. 23. 11:45
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Jól teszi, elvégre hagyod.

Tényleg tökelütött hülye vagy, kár szépíteni.

Más már reges rég otthagyta volna, de te nem, mert neked megfelel, hogy szétalázz, na hát élvezd továbbra is:)

2022. nov. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért őt választottad? Pedig annyi normális férfi van, de neked pont ő kellett! Ki érti ezt, én nem...
2022. nov. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az elején egyáltalán nem így viselkedett velem, a kedvemben járt, folyamatosan bókolt
2022. nov. 23. 11:59
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"De volt már olyan, mikor majdnem szakítottam vele, mert úgy érzem nem úgy viselkedik velem, ahogy elvárnám, erre azt mondta, hogy miért is szakítanék vele, a nagy ügyességemmel nem is kellenék senkinek"


Van erről, meg más, veled kapcsolatos dolgokról önálló gondolatod és megérzésed is, vagy úgy érzed, csak arra tudsz hagyatkozni az életben, amit ő mond?

2022. nov. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!